MagazinRSS
28.08.2013 - 10:19 | Son Güncelleme: 28.08.2013-10:19

Doksanlar 10. Bölüm Fragmanı İzle Mafya Nuri'nin Peşinde

Doksanlar 10. bölüm fragmanı izle.Doksanlar yeni bölümde işler karışıyor, Doksanlar 10. yeni bölümde Arazi mafyası Nuri'nin peşinde.Doksanlar 10. yeni bölüm fragmanı izle, Doksanlar 10. bölüm özet, Doksanlar yeni bölüm ile bu akşam saat 20.00 da ATV ekranlarında..

Sitene Ekle
Doksanlar 10. Bölüm Fragmanı İzle Mafya Nuri'nin Peşinde

Doksanlar 10. bölüm fragmanı izle.Doksanlar yeni bölümde işler karışıyor, Doksanlar 10. yeni bölümde Arazi mafyası Nuri'nin peşinde.Doksanlar 10. yeni bölüm fragmanı izle, Doksanlar 10. bölüm özet, Doksanlar yeni bölüm ile bu akşam saat 20.00 da ATV ekranlarında...

Doksanlar 10. Bölüm Özeti

Arazi mafyası, Nuri'nin arazisini almak ister. Arazi mafyasına kafa tutan Nuri, arazisini vermek istemeyince ortalık karışır! Nuri'nin peşine mafya adamları takılınca mahalleli de bu durumdan son derece tedirgin olur. Gün geçtikçe aldığı tehditlerin dozu artan Nuri'nin imdadına küs olduğu kardeşi Bekir yetişir!
Tuğba, nişanlısı Mustafa'nın kendi işini kurması için ısrar ederken, Melahat ve Şükran'ın aerobik yarışı komik görüntülere sahne olur. Öte yandan gizemli kızın verdiği şiirle şarkı yarışmasına katılacak olan Atilla, şiirin gerçek sahibinin Özlem olduğunu anlayacak mıdır?


En son çıkan oyunları mı merak ediyorsunuz? Oyun tutkunları buraya!

Yorum Yazın
Gönder
Detaylı Ara
En Çok Konuşulan Haberler

Temel Reis'in sevgilisi olan çizgi kahraman kimdir?
©Copyright 2014 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.