Doktoramcam; Toyzzshop, Turkuazoo Akvaryum ve Jurrasic Land sponsorluğunda, İzmir, İstanbul, Bursa illerinin önde gelen çocuk tiyatrolarının Doktoramcam’a özel indirimleri ve hediye biletleriyle Türkiye’nin ilk, uzun soluklu ve toplumsal amaçlar güden tiyatro etkinliğini gerçekleştiriyor. Hepimizin bildiği gibi çocuk gelişiminde tiyatro ve sanatın yadsınamaz bir yeri var. Ve tüm Dünya’daki uzman doktorlar çocukların sık sık tiyatroya gitmelerini öneriyorlar.

Tiyatroya gitme alışkanlığını kazandırırken eğlendirmeyi, kazandırmayı ve öğretmeyi hedefleyen projemiz içerisinde çocuk ve bebek sağlığını A’dan Z’ye barındıran “Bilgi Yarışması” barındırıyor. Diğer yandan, önce çocuklarımıza tiyatroya gitme alışkanlığı kazandırırken, ebeveynlerine de uzun vadede tiyatro alışkanlığı kazandırmayı hedefliyor. Doktoramcam diyor ki; İlerici, demokratik bir toplum yaratmanın en temel koşullarından biri “sanat ve sanat sevgisidir.”
 
Doktoramcam.com

2006-2011 arası  Uzm. Dr. Anıl  Yeşildal’ın   kişisel  web  sitesi  olarak  yayın hayatına  başlamış, mayıs  2011’den  itibaren  profesyonel  bir  Çocuk  Sağlığı  Portalına  dönüşmüştür.  Şu  an  için  farklı  branşlardan 46 uzmanla  anne-babalara  sürekli  güncel  ve  doğru  bilgiler  vermeyi  amaçlayan  bir portaldır. Türkiye’de benzerleri  içinde  sahibi-yöneticisi  çocuk  doktoru  olan  nadir çocuk  sağlığı  portallarından birisidir.  2009’dan bu yana Milliyet gazetesinin kurduğu  “Sizden  Size” web  sitesinde de  içeriklerini  paylaşan  portal,  bu  sitede  kendi  kategorisinde  en  çok  içerik  paylaşan  2. site,  tüm  kategorilerde  en  beğenilen  20.  site  konumundadır.  Mayıs  2011’de  açtığı  Facebook  hayran  sayfasında  son  6  ayda  %850  büyüme  elde  ederek hayran  sayısını  650’den  6350’e  çıkarmayı  başarmıştır. 
 
Detaylı bilgi için: facebook.com/doktoramcam
                              doktoramcam.com