Gündem
22.06.2011 - 02:30 | Son Güncelleme: 22.06.2011-1:30

Domuz bağlı ceset kayıp öğretmenin

Düzce’nin Akçakoca İlçesi’nde domuz bağı ile bağlanarak denize atılan cesedin 54 yaşındaki Haydar Meriç’e ait olduğu belirlendi

Sitene Ekle

DÜZCE DHA

Şair ve yerel bir haber sitesinin sahibi olduğu öğrenilen emekli öğretmen Meriç’in, Kırklareli’nde 31 Mayıs tarihinde kaybolduğu, en son İstanbul’da görüldüğü belirlendi. Geçen cumartesi günü Akçakoca’da tekneleriyle salyangoz avına çıkan Serkan ve Osman Özer kardeşler, Limoncuk Mevkii’nin 400 metre açıklarında ceset gördü. İhbar üzerine Sahil Güvenlik, elleri, bacakları ve boynuna geçirilen zincirle domuz bağı yapılarak bağlanan, vücuduna ağırlık yapması için halterde kullanılan 10’ar kiloluk iki ağırlık bağlanan cesedi denizden çıkardı. Cesedin kimliği üzerinden çıkan cep telefonunun sim kartı kullanılarak yapılan aramalar sonucu belirlendi. Emniyet’in internetteki kayıp şahıslar albümünde 31 Mayıs tarihinde Kırklareli’nde kaybolduğu belirtilen Haydar Meriç’in en son İstanbul’da görüldüğü öğrenildi.

Etiketler:
Yorum Yazın
Gönder
Bilgi Yarışmasıİstanbul Boğazı hangi iki denizi birbirine bağlar?
Aradığınız
Evi Hemen
Bulun!
araDetaylı Ara
Saçın küçük tutamlarının değişik renklerde boyanmasına ne denir?
©Copyright 2016 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.
İlginizi ÇekebilirX