Drake'in 'In My Feelings' (Kiki) şarkısı yaza damgasını vurdu

Drake'in 'In My Feelings', namıdiğer Kiki şarkısı 2018 yazına damga vurdu. Şarkı yalnızca Spotify'da yaklaşık 400 milyon defa dinlendi.

Drake'in 'In My Feelings' (Kiki) şarkısı yaza damgasını vurdu

In My Feelings, 393 milyon defa dinlendi

Şu günlerde sosyal medya hesaplarımız, otomobilinden inerek Drake'in 'In My Feelings' şarkısı ile Kiki challenge yapanlardan geçilmez oldu.

Meydan okuma reklamları sayesinde 'In My Feelings' şarkısı 2018 yazına da damgasını vurdu. Spotify, Drake'in 'In My Feelings' şarkısının 20 Ağustos'a kadar toplamda 393 milyon defa dinlendiğini açıkladı.

Hülya Avşar da Kiki akımına katıldı

Şarkının anormal çıkış yapmasının ana sebebi kuşkusuz Hülya Avşar'ın dahi katıldığı Kiki challenge'lar. Dünya çapında çok sayıda ünlü isim de meydan okuma furyasına katılarak şarkının daha da bilinir hale gelmesinde etkili oldu. Bazı meydan okumalar kaza ile sonuçlanırken bazıları da trafiğin müzik klibi mekanı olmadığını polisin küçük tatlı cezalarıyla öğrendi.

Rep ve hip-hop dünyası için başarılı sayılabilecek şarkı 2018 yazında Spotify üzerinde en çok dinlenen şarkı unvanına da sahip oldu. 

YouTube'da da hatırı sayılır oranda izlendi

YouTube'da da hatırı sayılır oranda izlendi

2 Ağustos'ta YouTube'da klibi yayınlanan şarkı, platform üzerinde 101 milyondan fazla görüntüleme aldı.

Klibin başında Drake, hoşlandığı kızın evine gidiyor ve cama taş atarak pencereye çıkarmaya çalışıyor. Bir süre sonra bu konuşmaya kızın annesi de katılıyor ve Drake geri püskürtülüyor. 

Bunu sakın trafikte denemeyin!

Bunu sakın trafikte denemeyin!

Drake yaşadığı tatsız anları şarkıya dökmeye başlıyor ve kentte birden küçük çaplı Rio Karnavalı havası hakim oluyor.

Şarkı oldukça eğlenceli olsa da meydan okumanın cılkını çıkarmayın. Trafikte kendinizin ve başkalarının canını tehlikeye atacak davranışlardan uzak durun!

Instagram.com/mehmetcankmrc
twitter.com/mehmetcankmrc
YouTube.com/mehmetcankomurcu 

Bu makaleye ifade bırak