Düzce

Yerel Haber
09 Kasım 2017 - 16:15

Dü'de, Deha's Erasmus+ Tıp Konsorsiyumu Toplantısı

DÜZCE (AA) - Düzce Üniversitesinde (DÜ), DEHA’S Erasmus+ Tıp Konsorsiyumu Toplantısı düzenlendi.

DÜ Rektörü Prof. Dr. Nigar Demircan Çakar koordinatörlüğünde, makam toplantı salonunda gerçekleştirilen toplantıda, konsorsiyuma dahil üniversitelerin tıp fakültesi öğrencilerinin, konsorsiyumdan faydalanarak Erasmus+ Staj faaliyetleri ile staj yapmalarına imkan tanıyan proje ile ilgili görüşmeler yapıldı.

Proje için görev dağılımının yapıldığı toplantıda, kontenjan dağılımı, konsorsiyuma ait Türkçe ve İngilizce dillerinde hizmet verecek internet sitesinin kurularak faaliyete geçirilmesi ve ortaklık geliştirilecek kuruluşların tespiti gibi konular görüşülerek projenin yol haritası oluşturuldu.

Planlanan proje ve çalışmalar hakında görüş alışverişi yapılan toplantıya, programa dahil olan İstinye Üniversitesi’nden Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Erdal Karaöz, Sakarya Üniversitesi’nden Yrd. Doç. Dr. Nesrin Kenar, Düzce Üniversitesi’nden Tıp Fakültesi Biyoistatistik ve Tıbbi Bilişim Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Mehmet Ali Sungur, Ankara Üniversitesi’nden Uzman Onur Hoşnut, Hacettepe Üniversitesi’nden Mehmet Enes Yılmaz ile İstinye Üniversitesi Uluslararası Programlar Direktörlüğü personelleri İsmail Çiftçi ve Güzide Uysal, DÜ Dış İlişkiler Koordinatörü Uzman Mehmet Mert Kaleci, Koordinatör Yardımcısı Uzman Beyza Şahin ve Proje Koordinatörü Ali Erhan katıldı.

DüzceYerel Seçim Sonuçları

Düzce Hava Durumu

6°CŞİMDİPAZARTESİ
©Copyright 2013 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.