Dua Lipa ile Blackpink düet mi yapacak?

Müzik dünyasında sürpriz projeler, düetler, çeşitli işbirlikleri her daim ilgiyle ve büyük beklentiyle karşılanır. Gerek Türkiye gerekse dünya çapında bu böyle. Teknoloji sayesinde dünyanın her geçen gün daha da küçüldüğü, herkesin herkesten daha da çok haberdar olduğu bir devirde, uluslararası çapta projelerin olmaması zaten kaçınılmaz. E bir de bu projelerin içine müzik karışınca, çok daha keyifli oluyor...

Dua Lipa ile Blackpink düet mi yapacak?

Başarısı ortada

Başarısı ortada

İşte son iddia: Dua Lipa, dünyaca ünlü K-Pop grubu Blackpink'le ortak bir projeye imza atacak... Bu, işin iddia kısmı. Çünkü şu ana kadar kesinleşmiş bir şey yok. Herhangi bir açıklama da yapılmadı.

Kesin olan ne peki? Dua Lipa'nın tweet'i. Son dönemde yıldızı her geçen gün parlayan Lipa'nın başarısı ortada.

Son yılların en büyük yıldızlarından 

Son yılların en büyük yıldızlarından 

İskoç DJ Calvin Harris'le kaydettikleri 'One Kiss'le 2018 yazına damga vuran Dua Lipa, çok değil, birkaç ay önce de 'IDGAF' ile özellikle Avrupa çapında büyük başarı yakalamıştı.


Tüm bu başarıların tesadüf olmadığını kanıtlamak istercesine artık ismine ve markasına daha çok yatırım yaptığını görüyoruz.

Kendi markasını oluşturuyor

Kendi markasını oluşturuyor

Dua Lipa'nın imajından ve duruşundan; sağlam adımlarla yoluna devam ettiğini görüyoruz.

Henüz 23 yaşında olmasına rağmen kısa zamanda rakiplerinden daha doğru adımlar attığı da ortada.


Tweet analizi yapalım...

Tweet analizi yapalım...

Twitter hesabından enteresan bir paylaşımda bulunan Dua Lipa, sürpriz bir proje hazırlığında olduğunu duyurdu. Tweet analizi yapalım.

 


Bir adet 'black' yani siyah, bir adet de 'pink' yani pembe kalp emojisi tercih eden Dua Lipa, bu da yetmezmiş gibi tam 5 adet melekli emoji paylaştı. Kalplerin 'Blackpink'i, 5 'melek'in de 4 üyeli grup ve kendisini temsil ettiğini düşünenlerin sayısı çok, hem de çoook...


K-Pop'ın yükselen değeri: Blackpink

K-Pop'ın yükselen değeri: Blackpink

K-Pop'ın yükselişe geçtiği bir devirde Dua Lipa'nın Uzakdoğulu bir grupla, özellikle de Blackpink'le düet yapması hiç de sürpriz değil.

Dua Lipa gibi trend bir isim zaten Blackpink gibi yükselişte olan bir isimle el ele yürümeli. 'Win-win' yani 'kazan-kazan' durumu yaşanmalı.

331 milyon kez tıklandılar

331 milyon kez tıklandılar

Unutmayalım, Blackpink grubu K-Pop'ın son dönemdeki en büyük yıldızı... 'Ddu-Du Ddu-Du' adlı şarkılarıyla koskoca Billboard Hot 100'e girdiler. Bu da yetmemiş gibi YouTube'ta 3-4 ay içinde tam 331 milyon kez izlenmeyi/dinlenmeyi başardılar.Devir 'hep birlikte' devri. YouTube'ta trend olmanız önemli, diliniz ya da ülkeniz o kadar da önemli değil. Dua Lipa & Blackpink düeti gelirse sonra "Vay efendim" demeyin. Geliyor, gümbür gümbür hem de...

twitter.com/mayksisman
instagram.com/mayksisman
youtube.com/mayksisman
can.sisman@milliyet.com.tr
 

Bu makaleye ifade bırak