11 Eylül afişinde Türk bayrağı

ABD’de bulunan “The Christian Action Network” (Hıristiyan Eylem Şebekesi) isimli bir kuruluş, İkiz Kuleler’in enkazının yakınına cami yapılmasına karşı bir belgesel hazırladı. Belgeselin afişinde, enkazda dalgalanan Türk bayrağının görülmesi tepki çekti.

11 Eylül afişinde Türk bayrağı

11 Eylül afişinde Türk bayrağı
28 Ekim’de galası yapılacak olan “Kurban Edilen Felaketzedeler” isimli belgeselde, 11 Eylül saldırılarıyla yıkılan İkiz Kuleler’in enkazının yakınına cami inşa edilmesi planının yanlış olduğu savunuluyor ve 11 Eylül’de yakınlarını kaybedenlerin ve olaydan sağ kurtulanların bu projeye karşı fikirlerine yer veriliyor.

Karşı kampanya başlatıldı
ABD’de yaşayan Türkler, belgeselin afişinde Türk bayrağına yer verilmesini “saygısızlık” olarak niteledi ve bir karşı kampanya başlattı.Türk Amerikan Dernekleri Asamblesi (ATAA) Başkan Yardımcısı Ali Çınar ile Türk Hars Birliği Başkan Danışmanı İbrahim Kurtuluş’un liderliğinde başlatılan kampanyada, afişten Türk bayrağının çıkarılması isteniyor.

Fuhuş çetesinden akılalmaz yöntem! İndirim yapmış...Erzurum'da sosyal medya üzerinden verdikleri ilanla müşteri bulan fuhuş çetesinin 'Hanımağa' lakaplı lideri Elvin A. (45) ile 13 adamı hakkında 2 yıldan 37 yıla kadar hapis cezası istemiyle dava açıldı. Elvin A.'nın, fuhuş yapılan evlerden birinin yakınında esnaf olan E.A.'ya, polise karşı gözcülük yapması için, cinsel ilişki ücretinde indirim yaptığı ortaya çıktı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber