25 milyon dolarlık mavi elmas

Dünyada nadir elmaslar listesinde yer alan 8.01 karatlık ‘mavi elmas’, İsviçre’nin Cenevre kentinde haftaya gerçekleşecek olan açık artırmada satışa çıkarılacak.

25 milyon dolarlık mavi elmas

Sotheby’s Müzayede Evi’nde gerçekleşecek olan açık artırmada, nadide elmasın 25 milyon dolardan yüksek bir fiyata alıcı bulması bekleniyor. Gök mavisi elmastan yapılan yüzük dünyaca ünlü marka olan Cartier’in imzasını taşıyor. Yoğun ilgi gören oval şekildeki elmasın yanı sıra ayrıca 2 elmas kolye de aynı açık artırmaya çıkacak. Müzayedede sergilenecek antika 2 mücevherin herbirinin 3 ila 5 milyon dolara alıcı bulması öngörülüyor. 14,62 karatlık bir başka mavi elmas yüzük ise geçen Mayıs ayında Cenevre’de düzenlenen müzayede 57,5 milyon dolarla rekor fiyata satılmıştı.

Fuhuş çetesinden akılalmaz yöntem! İndirim yapmış...Erzurum'da sosyal medya üzerinden verdikleri ilanla müşteri bulan fuhuş çetesinin 'Hanımağa' lakaplı lideri Elvin A. (45) ile 13 adamı hakkında 2 yıldan 37 yıla kadar hapis cezası istemiyle dava açıldı. Elvin A.'nın, fuhuş yapılan evlerden birinin yakınında esnaf olan E.A.'ya, polise karşı gözcülük yapması için, cinsel ilişki ücretinde indirim yaptığı ortaya çıktı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber