Angelina üzüntüden yüz felci olmuş

Brad Pitt’le boşanma aşamasında olan Angelina Jolie, ayrılığın perde arkasını ilk kez anlattı. Vanity Fair’e konuşan aktris, çocukları görmesin diye duşta ağladığını ve bu süreç içinde yüksek tansiyon ve yüz felci tedavisi gördüğünü söyledi

Angelina üzüntüden yüz felci olmuş

Güzelliğiyle yıllara meydan okuyan oyuncu Angelina Jolie, Vanity Fair dergisinin eylül 2017 sayısına kapak oldu. Geçtiğimiz eylül ayında eşi Brad Pitt ile boşanacakları haberleriyle gündeme bomba gibi düşen Oscar ödüllü aktris, 10 ayın ardından ayrıldıktan sonraki dönemi ilk kez anlattı.

Eşi Pitt’le ilişkisinin 2016 yazında, ‘First They Killed My Father’ın Kamboçya’daki çekimlerindeyken, zayıfladığını söyleyen Jolie, “Hayatımın en zor zamanıydı, sadece havadan sudan şeyler konuşmak için bir araya gelen insanlar gibiydik. Ben büyürken hep annem için endişelenirdim, çocuklarımın da benim gibi olmalarını istemiyorum. Bu nedenle gözleri önünde değil; duşta ağlamanın çok önemli olduğunu düşünüyorum” dedi.

‘Yüz felci oldum’

Ayrılma kararı sonrası, çocuklarıyla kirada oturduğunu açıklayan oyuncu, yeni bir başlangıç için Los Angeles’tan bir malikane aldığını ve kısa bir süre önce de taşındığını söyledi. “Yeni bir eve taşınmak bizim için çok büyük bir adım. Ailemizi bir arada tutabilmek için elimizden geleni yapıyoruz. Kendimi ev işlerine adadım, çocuklarımla vakit geçirdim” diye konuşan Jolie, “Brad’le birbirimizi ve ailemizi önemsiyor ve aynı amaç için çalışıyoruz.” şeklinde konuştu. Meme kanseri riskiyle her iki memesini de kaybettikten sonra geçtiğimiz yıl hipertansiyon ve Bell’s Palsy (yüz felci) teşhisleri konulan 42 yaşındaki Jolie, “Bazen kadınlar söz konusu aile olunca kendilerini sona bırakırlar ta ki açıkça belli olana dek” diyerek akupunktur tedavisiyle sağlığına kavuştuğunu açıkladı. 40’lı yaşlarında daha kadınsı hissettiğini söyleyen Jolie, “Seçimlerimde daha akıllıca davranıyor, ailemi ilk sıraya koyuyor ve kendi hayatım ve sağlığımda kendim sorumlu oluyorum. Bence bu durum bir kadını kadın yapan şeyler” dedi.

Otomobiliyle köprüden uçtu, muhtar kurtarılamadıManisa’nın Yunusemre ilçesinde muhtar olduğu öğrenilen bir kişi kullandığı otomobilin direksiyon hakimiyetini kaybedince köprüden uçarak hayatını kaybetti.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber