Bu kalça ameliyatları patlattı

Cambridge Düşesi Kate Middleton'ın kız kardeşi Pippa Middleton'ınki gibi kalça isteyen Amerikalı kadınlarda müthiş artış yaşandı.

Bu kalça ameliyatları patlattı

Miami'de ünlü bir plastik cerrah olan Dr. Constantino Mendieta, ABD'de kadınların Pippa'nın kalçası gibi kalça istediklerini söylüyor. The Times'a konuşan Mendieta "Göğüs estetiği hala en revaçta istek. Ancak kalça da artık kadınların estetik için başvurdukları bir bölge" diyor ve ekliyor: ABD'de ve bütün dünyada kadınlar Pippa'nın kalçası gibi kalça istiyor.
Kalçalarıyla ünlü pop şarkıcısı Jennifer Lopez ve Beyonce, tenis oyuncusu Serena Williams ve televizyon yıldızı Kim Kardashian bugüne kadar hep üst sıralardaydı ancak Dr. Mendieta'ya göre, yeni "kalça kraliçesi" Pippa. Son dört beş yılda kalça konusunda isteklerin değiştiğini söyleyen Mendieta yine de Jennifer Lopez ve Kim Kardashian'ın hala simge olduğuna dikkat çekiyor. Ancak Pippa'nın yeni bir çığır açtığına da vurgu yapıyor. (Gazeteport)

Eminönü’nde yollar göle döndüİstanbul'da öğle saatlerinde başlayan yoğun sağanak yağış nedeniyle yollar göle dönerken, araçlar mahsur kaldı. Tarihi Kapalıçarşı ve Eminönü Altgeçit Çarşısı'nı su bastı. Fatih ve Eminönü'nde metrekareye 113 kg yağış düştü.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber