Hayatının hatasını yaptı!

Pusete koyduğu bebeğini arka koltuğa yerleştirecekken arabanın üzerine unutan bir anne, bebeğin yola düştüğünü eve gelene kadar anlamayınca...

Hayatının hatasını yaptı!

BEBEĞİNİ ARABANIN ÜZERİNDE UNUTTU

Daily Mail'in haberine göre ABD’de yaşayan Catalina Clouser, 19, henüz 1 aylık olan bebeğini arabanın üzerinde unutup yol ortasına düşmeye sebebiyet vermekten tutuklandı.

Şans eseri diğer sürücülerin farkedip polislere haber verdiği akıllara durgunluk veren olayın en ilginç detayı ise, Clouser’ın bebeğin arabada olmadığını eve kadar anlayamaması oldu.

Polislerin yaptığı araştırmada genç kadının uyuşturucu madde kullandığı anlaşıldı. Hastaneye götürülen bebeğin ise şans eseri herhangi bir yara almadığı açıklandı.

Plakayı kapattılar ama yüzlerini kapatmayı unuttularİstanbul Bayrampaşa’da plakaları "Evleniyoruz" yazısıyla kapatılmış gelin arabası görünümü verilen bir otomobille gasp yapan 3 şüpheli polis tarafından yakalandı. Şüpheliler, güvenlik kamerasını inceleyen polisin, yüzünü kapatmayan gaspçılardan birini tanımasıyla ele geçirildi. Soygun anları güvenlik kameraları tarafından görüntülendi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber