Hostesin sevgilisi ve pilot birbirine girdi!

British Airways, bu skandalı konuşuyor... Genç hostesin sevgilisi uçakta alkol alıp konakladıkları otelde pilotla kavga etti.

Hostesin sevgilisi ve pilot birbirine girdi!

Üç yıldır British Airways'de kabin memuru olarak görev yapan Natalie Flindall, sevgilisi yüzünden işini kaybetme tehlikesiyle karşı karşıya. Natalie Flindall, uçuş ekibiyle birlikte Singapur'daki bir otelde konaklıyordu.

Ekip, ertesi gün Londra'ya doğru yola çıkacaktı. İddiaya göre uçuş ekibi, Sydney'den Singapur'a uçmuş ve burada kaldığı otelde alkol almıştı. Natalie'nin sevgilisi de uçuş ekibiyle birlikte konaklıyordu. Ancak işin içine alkol karışınca olaylar çirkinleşti. Natalie'nin sevgilisi ve pilot birbirine girdi.

Olay sonucunda uyarı ve uzaklaştırma alan Natalie Flindall, sevgilisini uçuğa getirdiği ve ekiple beraber konaklattığı için işten atılabilir.

Polisin 'dur' ihtarına uymadıNevşehir'de polisin 'Dur' ihtarına uymayan sürücü ve 3 arkadaşı uzun süren kovalama sonucunda yakalandı. Sürücünün alkollü olduğu belirlenen otomobilde yapılan aramada ise pompalı tüfek ve bıçak ele geçirildi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber