Kocası ilişki istemeyince cinsel organını kesti!

Akşam yemeğini yedikten sonra uyumaya giden kocasına kızan sarhoş kadın, kendisini cezalandıran adamı kana buladı.

Kocası ilişki istemeyince cinsel organını kesti!

Uganda’da bir kadın, kendisiyle ilişkiye girmeyi reddeden eşinin cinsel organını kesti.

35 yaşındaki Beatrice Acen, 30 Haziran akşamı zil zurna sarhoş şekilde eve geldi. 46 yaşında çiftçilik yapan eşi Moses Okot ile cinsel ilişkiye girmek istedi.

Okot, eşinin alkolik olmasına dayanamıyordu. Onunla cinsel ilişkiye girmeye reddetti. Bu sayede eşinin alkol içmeyi bırakabileceğini düşünüyordu.

Bütün gün çalışmış olan yorgun adam yemeğini yedikten sonra uyumaya gitti. Eşinin kendisiyle ilişkiye girmek istememesini kabullenemeyen Beatrice, uyuyan kocasının cinsel organını kesti.

Moses Okot, uyandığında kana bulanmış pantolonu ile karşılaştı. Hastanede tedavi altına alınan erkek, karısından şikayetçi olduğunu polise bildirdi.

Kurban, karısının alkolizmine karşılık olarak uzun zamandır bu cezaya başvurduğu için kadının tepkisinin bu denli büyük olduğunu düşündüğünü belirtti.

Kocasına şiddet uygulayan Beatrice Acen'in geçen yıl Okot'un sırtındaki bazı kemikleri kırdığı da ortaya çıktı.

Erdoğan: "Ferhat Abdi Şahin, Apo denilen bölücü terör örgütü başının aslında manevi evladıdır"Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, ABD Başkanı Trump ile ikili ve heyetler arası görüşmeler için Beyaz Saray'a geldi. Erdoğan ile Trump'ın 1 saat 15 dakika süren görüşmesi sona erdi. İkili görüşmenin ardından heyetler arası toplantıya geçildi.Trump ve Erdoğan senatörlerle bir araya geldi. Erdoğan burada yaptığı açıklamada, "Ferhat Abdi Şahin (Mazlum Kobani), Apo denilen bölücü terör örgütü başının aslında manevi evladıdır." ifadelerini kullandı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber