Ne kabustu ama...

Brezilya’da silahlı çatışmada yaralandı, kör oldu, yılan soktu, kaçırıldı, başına gelmeyen kalmadı...

Ne kabustu ama...

Son 4 yıldır büyük talihsizlikler yaşayan Elm Sokağı Kâbusu filmindeki Freddy ismi verilen Amazon papağanı artık yuvasında. Folha de Sao Paulo gazetesinin haberine göre, Freddy 4 yıl önce, bir uyuşturucu satıcısıyla yaşıyordu. Polis baskınında gagasının üst kısmından vuruldu. İki gözü kör oldu. Hayvanat bahçesine getirilen Freddy’yi yılan soktu. Yılan zehirli olmadığı için hayatta kaldı.

Bahtsız mı, şanslı mı?

Freddy daha sonra hayvanat bahçesine giren 3 silahlı soyguncu tarafından kaçırıldı. 2 gün sonra kafesiyle geri bırakıldı. Freddy’nin neden geri getirildiği bilinmiyor. Yaşadığı yerin yakınlarında bulunan kan izlerinden, agresif bir hayvan haline dönüşen Freddy’nin kendisini kaçıranları ısırdığı sanılıyor. Yaşadığı o kadar çok talihsizlik var ki Freddy’nin uysal bir hayvan olarak kalması imkânsız gibi. Hayvanat bahçesi veterineri “Bahtsız mı yoksa gerçekten şanslı bir kuş mu bilemiyorum” diyor.

Sinir krizi geçirdi!Bursa'da elektrikler kesildiği için mum yakan Sima Ç. mumu elinden düşürünce evinde yangın çıktı. Çıkan yangında Sima Ç. evden çıkmayı başarırken köpeği ise içeride yanarak can verdi. Köpeğinin öldüğünü öğrenen Sima Ç. saatlerce gözyaşı döktü.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber