Performans arttırıcı sakız yaptılar

İspanya'da iki girişimci akşamdan kalmalığın etkilerini azaltan ve yatağa girince performans artıran bir sakız ürettiklerini açıkladı.

Performans arttırıcı sakız yaptılar

José Luis Rojano ve Jordi Claramonte isimli iki girişimci ürünlerinin diğer yardımcılar gibi etki göstermesi için 5 ila 40 dakika zamana ihtiyaç olduğunu belirtti.

WUG Functional Gum isimli şirketin internet sitesinde yer alan bilgilere göre ürün yelpazesinde yer alan 'WUF After Party' alkol kullanımı sonrasında yaşanan akşamdan kalmalıkla mücadele ederken, 'WUG Diet' ise kilo vermeye çalışanlarda tokluk hissi yaratıyor.

Ginseng, kafein, afrodizyak olarak da kullanılan damiana ve testosteron seviyesini artırmak için kullanılan tribulus ağacı özütü içerdiği belirtilen Vigor'un cinsel ilişkinin süresini uzattığı ve alınan zevki artırdığı iddia ediliyor.

Kız arkadaşına kurşun yağdırdıBursa Jandarma Astsubay Okulu'nda görevli Jandarma Uzman Çavuş Aydemir K. (49), okula misafir ziyaretçi olarak gelen kız arkadaşı Sosin Küçükgüven'i (43), aralarında çıkan tartışmanın ardından beylik tabancasıya vurarak öldürdü.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber