Şantaja meydan okudu

ABD’li yıldız Bella Thorne, bir bilgisayar korsanının çıplak fotoğraflarını yayımlama şantajına boyun eğmedi. Çıplak fotoğraflarını kendi hesabında paylaşan oyuncu, polise de başvurdu

Şantaja meydan okudu

‘Şimdi güçlüyüm’

ABD’li oyuncu ve şarkıcı Bella Thorne (21) bir bilgisayar korsanının şantajına meydan okudu. Söz konusu hacker, Bella Thorne’u çıplak fotoğraflarını sosyal medyada yayımlamakla tehdit etti. Bunun üzerine oyuncu, bilgisayar korsanını susturmak ve ona taviz vermemek için çıplak fotoğraflarını kendisi sosyal medya hesabında paylaştı. Hacker’a “Hayatımı kontrol edemezsin” diye seslenen ve bu davranışıyla güçlendiğini belirten yıldız, FBI’a da başvurdu.

‘Sanki gözetlendim’

Bella Thorne, hacker ile arasında geçen yazışmaları da ifşa etti. Oyuncunun hacker’a şunları yazdığı ortaya çıktı: “Sana da benim üzerimde sahip olduğunu düşündüğün güce de aldırmıyorum. Benden başka bir şey daha alamayacaksın. Bu gece gücümü yeniden kazandığımı düşünerek daha iyi uyuyabilirim. Hayatımı kontrol edemezsin, asla edemeyeceksin.” Thorne, “Kendimi gözetlenmiş hissettim. Biri, sadece özel bir kişinin görmesini isteyeceğim bir şeyi benden çaldı” dedi.

Mersin'de sahte içki operasyonuMersin'in Tarsus ilçesindeki sahte içki operasyonunda, 102 şişe etil alkol ele geçirildi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber