Spiker ekranda son kez ağlayarak haber sundu

İsrail'de programı yayından kaldırılan spiker, haber metnini okurken birden "Aslında bu gece bizim son haber programımız, dolayısıyla alakasız bir ara verebiliriz" diyerek konuşmaya başladı. Gözyaşlarını tutamayan spikerin görüntüleri, dünya medyasında haber oldu.

Spiker ekranda son kez ağlayarak haber sundu

İsrail Kanal 1 televizyonunda spikerlik yapan Geula Even, son bültenini sunarken gözyaşlarını tutamadı. Ekrana ağlayarak veda eden spiker Even, programının kaldırıldığını izleyicilerine bir haberi sunarken verdi.

Prompterda okuduğu metinden uzaklaşan spiker, "Aslında bu gece bizim son haber programımız. Dolayısıyla programa alakasız bir ara verebiliriz. Yıllarca birlikte çalıştığım insanların tümüne teşekkür etmek istiyorum. Burası yıllarca yuvamdı. Burada birçok zor anım oldu ancak harika anlar daha fazlaydı. Ve günün sonunda tüm çalışanlar işlerini kaybedecek" dedi. BBC'nin haberine göre, yarı resmi yayın organı Kanal 1'in kaldırdığı haber programı 49 yıldır ekrana geliyordu.

AFAD'ın deprem tatbikatı gerçeği aratmadıAfet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığınca (AFAD), Kütahya'da 10 ilden ekiplerin katılımıyla düzenlenen "Bölgesel Saha ve Masabaşı Tatbikatı" kapsamında deprem senaryolu saha tatbikatı gerçekleştirildi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber