Trump’tan damadı için şok sözler: Tom Brady ile evlendirmeliydim

ABD Başkanı Donald Trump’ın Beyaz Saray’ı hakkında yeni bir kitap piyasaya çıkıyor. The New York Times, gazeteci Vicky Ward’ın kitabından alıntılar yaptı.

Trump’tan damadı için şok sözler: Tom Brady ile evlendirmeliydim

Habee göre Trump, New Engla nd Patriots’ın sahibi Robert Kraft ile sohbet ederken, damadı Jared Kushner’in ancak Tom Brady’nin ön kolunun yarısı büyüklüğünde olduğunu söyledi. Kızı Ivanka’nın Brady yerine Kushner ile evlenmesi konusunda “Brady olmayınca bunu aldık” esprisi yaptığı ifade edildi.

‘2 kez buluştu’

Trump’ın ilk eşi Ivana Trump’ın “Raising Trump (Trump Yetiştirmek)” kitabında da Trump’ın Ivanka’nın futbol yıldızı ile buluşmasını istediği, ancak kızının istemediği iddia edilmişti. Ancak Beyaz Saray eski iletişim direktörü Anthony Scaramucci, TMZ’ye, 2 buluşma gerçekleşmiş olabileceğini söylemişti. Super Bowl şampiyonluğunda, Tom Brady’nin eşi Gisele Bündchen’in kıskançlığı nedeniyle Beyaz Saray’daki şampiyonluk ziyaretine katılamadığı iddia edilmişti.

Trump’tan damadı için şok sözler: Tom Brady ile evlendirmeliydim

İstanbul’da dehşete düşüren 'makas' terörü kameradaİstanbul’un çeşitli noktalarında otomobilleriyle sahneye çıkan magandalar yine trafikte terör estirdi. Şile otoyolunda otomobiliyle süratli bir şekilde seyreden bir maganda yolda “slalom” yaparken, TEM otoyolu Seyrantepe mevkisi ve Maslak’taki magandalar ise yaklaşık 200 kilometre hızda “makas” atarak trafiği tehlikeye düşürdü. "Can güvenliğim sıfır, yine mağdurum" diyen arkadaşı o anları sosyal medyadan paylaştı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber