17 Mayıs 2016 Geveze ve Fazla Mesai;

Türkiye'nin en önemli radyocularından Geveze, 11 yıl önce kurduğu grubu Fazla Mesai ile ilk kez DorockXL sahnesinde.

Bugüne kadar 350'nin üzeride performansta Fazla Mesai ile sahne alan Geveze, hem şarkı öylüyor hem de interaktif bir şov yapıyor. 

80'li yıllardan günümüze gelen repertuvarı ile eğlence ve dans vadediyor.  


18 Mayıs 2016 My Winehouse: A Tribute To Amy Winehouse ; 

Dünyanın en iyi Amy Winehouse Tribute’u ilk kez Türkiye’de!

MyWinehouse: Laura Jane Butler tüm dünyada adından 2013 yılında kazanmış olduğu İngiltere’nin En İyi Tribute Performansı ödülüyle söz ettirmeye başladı. 

Sesinin yanı sıra görünüşüyle de Amy Winehouse’a inanılmaz bir benzerlik gösteren Laura Jane Butler için otoriteler: ”Bir Tribute’dan daha fazlası…” demekte. Amy Winehouse’un babası Mitch Winehouse  “Laura kızıma o kadar çok benziyor ki sahne de onu izleyemiyorum” derken annesi Janis ise “Laura mükemmel bir kadın, gidin ve onu izleyin çünkü benim izlediğim en iyi Amy Winehouse Tribute’u” cümlelerini kullanmakta.

Amy Winehouse Foundation ve Winehouse ailesi tarafından desteklenen tek Amy Winehouse Tribute’u olan MyWinehouse, dünyanın en iyi ilk 10 tribute performansı arasında
gösterilmektedir. Laura Jane Butler, Back to Black, Rehab, Valerie, You Know I’m No Good, Stronger Than Me ve daha bir çok Amy Winehouse şarkısı ile Türkiye’de ilk kez müzikseverler ile buluşuyor.


19 Mayıs 2016 Koray Candemir;

19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı'nda DorockXL sahnesi Koray Candemir'in. Türk rock müziğinin önemli isimlerinden Koray Candemir, 
kariyerinin dönüm noktalarından günümüze yer eden şarkıları ve sürprizleri ile 19 Mayıs'da sahnede.

20 Mayıs 2016 Pilli Bebek;

90'lardan günümüze Türk rock tarihinin önemli gruplarından, farklı tarzlarıyla oluşturdukları kitle ile 25 yılı  aşkın süredir sahnede olan Pilli Bebek, iki ay aradan sonra 20 Mayıs cumartesi akşamı DorockXL sahnesinde.