Dünyanın en korkunç hastalıkları

Hastalığın iyisi ya da kötüsü olmaz. Ancak birazdan okuyacağınız hastalıklar oldukça nadir görülen ve insanın hayatını tamamen kabusa çevirebilecek türden…

Dünyanın en korkunç hastalıkları
“Herşey mümkün”Moda yazarımız Handan Koltuk, moda alanında adım adım ilerleyen Aslı Güler ile keyifli bir röportaj yaptı...
Hangi bayan güzel olmak istemez ki …Hem fiziğiyle,hem yüz hatları ile çekici ve baştan aşağı alımlı olmak için Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Gökhan HAYTOĞLU bunu nasılgerçekleştirebileceğinizi, neler yapmanız gerektiğini, hatta hayatınızı bile şekillendirebilecek formülleri anlattı.
Sünnet nasıl yapılmalıdır?Uzmanlar, toplumumuzda dini ve sosyal temelleri olan sünnetin, psikolojik ve tıbbi boyutlarının altını önemle çiziyorlar.
Cinsel rüyaların anlamlarıSıklıkla gördüğünüz cinsel rüyaların anlamlarını biliyor musunuz?
Yumurta soymanın en kolay yoluYumurta pişirirken bu yöntemi denerseniz oldukça pratik bir şekilde soyabilirsiniz.
Diyet dostu pasta nasıl yapılır?Uzman Diyetisyen Serkan Tutar, zayıflamaya çalışanların ortak derdinin tatlıdan uzak kalmak olduğunu ifade ederek, “Kimi zaman tatlı yemeden durmak rüyalara pasta olarak bile dönebilir. Diyet yaparken pasta yenilmez düşüncesi en büyük tabudur zayıflamaya çalışanların gözünde” dedi.
Boşanmanın eşler üzerindeki etkisiEvlilik ve Boşanma Terapisti Ünlü Uzman Psikolog Gamze Eser boşanma ve ayrılık konusunun bireyler üzerindeki etkileri hakkında görüşlerini açıkladı.
Yazın rengi mercanMercanın ışıltısıyla bu yaz evler renkleniyor! Yaz aylarının özel renklerinden biri olan mercan, farklı ürün gruplarında buluşarak luksbazaar.com’la yazlık mekanlarınıza geliyor!
''DeliET'' 5 Haziran'da Alaçatı Port'da açılıyorAlaçatı’nın yeni gözde mekanlarından olmaya aday olan "DeliET" Zengin menüsü ve alışılmışın dışında lezzetlerle konuklarıyla buluşuyor.
VİDEOLAR

PEMBE BLOG
1/7

 

 

Sekssomnia

Uykuda seks veya “Sekssomnia” hastalığı kişilerin uykularında eşleriyle veya kişisel olarak cinsel aktivite yaşadığı bir durumdur. Uyku bozuklukları arasında yer alan bu hastalık kişinin ve eşinin hayatını olumsuz anlamda etkileyebilir.

 

 

 

Galeriyi daha rahat gezmek için klavyenizdeki sağ - sol tuşlarını kullanabilirsiniz.

PemberNar.Com sitesinde yer alan tüm haberlerin
telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir,
haberleri kopyalamayanız.
Kaynak göstermeden kullanmayınız.