Dünyanın en korkunç hastalıkları

Hastalığın iyisi ya da kötüsü olmaz. Ancak birazdan okuyacağınız hastalıklar oldukça nadir görülen ve insanın hayatını tamamen kabusa çevirebilecek türden…

Dünyanın en korkunç hastalıkları
Ruh sağlığını korumanın 5 altın kuralıGülay Savaş, ‘Ruh Sağlığımızı Korumanın ve Derinleştirmenin, 5 Boyutu ve 5 Altın Kuralı’na ilişkin açıklamada bulundu.
Eti doğru pişirme yöntemleriUzman Diyetisyen Şefika Aydın Selçuk, eti doğru pişirme yöntemlerine dikkat edilmesi gerektiğini söyledi.
Katarakt riskini azaltan yiyeceklerKabuklu kuruyemiş, ıspanak gibi E vitamini bakımında zengin yiyecekler tüketmenin katarakt riskini azaltabileceği belirlendi.
En sevimli yaşlı aşıklarAşkın yaşı yoktur lafının kanıtı gibi eğlenmekten vazgeçmemiş yaşlı çiftler...
Duvar dekorasyonu fikirleriBoş duvarlarınızı pratik dekoratif ürünlerle ve hobilerinizle süsleyerek dekore edebilirsiniz.
PONZA’dan özgür çocuklara çağrıSon yıllarda ülkemizde fazlasıyla ısınmaya başlayan bağımsız müzik sahnesine heyecan verici yeni bir grup daha adım attı
VİDEOLAR

PEMBE BLOG
1/7

 

 

Sekssomnia

Uykuda seks veya “Sekssomnia” hastalığı kişilerin uykularında eşleriyle veya kişisel olarak cinsel aktivite yaşadığı bir durumdur. Uyku bozuklukları arasında yer alan bu hastalık kişinin ve eşinin hayatını olumsuz anlamda etkileyebilir.

 

 

 

Galeriyi daha rahat gezmek için klavyenizdeki sağ - sol tuşlarını kullanabilirsiniz.

PemberNar.Com sitesinde yer alan tüm haberlerin
telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir,
haberleri kopyalamayanız.
Kaynak göstermeden kullanmayınız.