Dünyanın en korkunç hastalıkları

Hastalığın iyisi ya da kötüsü olmaz. Ancak birazdan okuyacağınız hastalıklar oldukça nadir görülen ve insanın hayatını tamamen kabusa çevirebilecek türden…

Dünyanın en korkunç hastalıkları
Oleg Cassini’den exclusive gelinlik koleksiyonuGelin adaylarının hayallerini gerçeğe dönüştüren Oleg Cassini, yepyeni exclusive gelinlik koleksiyonuna Temmuz ayı itibariyle mağazalarında yer vermeye başladı.
Cildinize ışıltı katacak önerilerMemorial Wellness Kozmetik Dermatoloji Uzmanı Dr. Makbule Dündar, sağlıklı bir cilde sahip olmak için tavsiyelerde bulundu.
Doğum sonrası estetik ameliyatlarıDoğum sonrası dönemde kadınları en çok mutsuz eden değişim, vücutlarının eskisi gibi görünmemesi olabiliyor.
Diş sıkmanın nedenleri ve tedavisiDt.A.Doğan Bircan diş gıcırdatma sorununun nedenleri ve tedavisi hakkında bilgi verdi.
Peksimetli tatlı tarifiÇilekli sos ile hazırlanan peksimetli tatlı tarifi tatlı krizleri için oldukça etkili bir tarif.
Diyabetliler için birlikte yenmemesi gereken besinlerDiyabetli kişiler çoğunlukla savaş halindedir. Diyabet tanısı konulmadan önce belki de ağzına götürmediği yiyecekler şimdi baş tacı olup çıktılar.
Eski sevgiliyi geri döndürmenin yollarıKimin neden ayrıldığı umurunuzda olmaksızın eski sevgilinizi geri kazanmak istiyorsanız bu adımları atmalısınız.
Karıncalardan kurtulmanın doğal yoluKarıncalarla nasıl başa çıkacağınızı bilmiyorsanız kokusuyla karıncaları uzaklaştıran bu spreyi kolayca yapabilirsiniz.
VİDEOLAR

100'den fazla beni olanlar risk altında

PEMBE BLOG
1/7

 

 

Sekssomnia

Uykuda seks veya “Sekssomnia” hastalığı kişilerin uykularında eşleriyle veya kişisel olarak cinsel aktivite yaşadığı bir durumdur. Uyku bozuklukları arasında yer alan bu hastalık kişinin ve eşinin hayatını olumsuz anlamda etkileyebilir.

 

 

 

Galeriyi daha rahat gezmek için klavyenizdeki sağ - sol tuşlarını kullanabilirsiniz.

PemberNar.Com sitesinde yer alan tüm haberlerin
telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir,
haberleri kopyalamayanız.
Kaynak göstermeden kullanmayınız.