Dünyanın en korkunç hastalıkları

Hastalığın iyisi ya da kötüsü olmaz. Ancak birazdan okuyacağınız hastalıklar oldukça nadir görülen ve insanın hayatını tamamen kabusa çevirebilecek türden…

Dünyanın en korkunç hastalıkları
Miley Cyrus'tan tavşan kostümüMiley Cyrus bir televisyon programına katılmak için tercih ettiği tavşanlı kıyafetle yine dikkat çekmeyi başardı.
Tüp bebeğin gelişim fotoğraflarıTüp bebek tedavisiyle hamile kalan Paula Chapman ve eşi Paul Jones'un bebekleri Jaycie'nin döllenmeden doğumuna kadar adım adım fotoğrafları
Son geceye kadar bu sırrı sakladıEvlendiği geceye kadar sevgilisinden biyonik penisi olduğunu saklayan adam terk edildikten sonra aşk arayışına çıktı.
Kankanız hangi burçtan olmalı?Zodyaklı Türkiye’nin ilk ve en büyük ilişki ve arkadaşlık platformu olan siberalem.com için, kankası sevgili bulanlara yeni kanka bulmanın rehberini çıkardı.
En ilginç çiçeklerBirbirinden ilginç çiçekler ve inanılmaz kullanım alanları ve özellikleri...
Sapanca’nın karlı dağlarından...Bugün o dağlardan, kaynağındaki saflığıyla bizlere ulaşıyor.
VİDEOLAR

100'den fazla beni olanlar risk altında

PEMBE BLOG
1/7

 

 

Sekssomnia

Uykuda seks veya “Sekssomnia” hastalığı kişilerin uykularında eşleriyle veya kişisel olarak cinsel aktivite yaşadığı bir durumdur. Uyku bozuklukları arasında yer alan bu hastalık kişinin ve eşinin hayatını olumsuz anlamda etkileyebilir.

 

 

 

Galeriyi daha rahat gezmek için klavyenizdeki sağ - sol tuşlarını kullanabilirsiniz.

PemberNar.Com sitesinde yer alan tüm haberlerin
telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir,
haberleri kopyalamayanız.
Kaynak göstermeden kullanmayınız.