Dünyanın en korkunç hastalıkları

Hastalığın iyisi ya da kötüsü olmaz. Ancak birazdan okuyacağınız hastalıklar oldukça nadir görülen ve insanın hayatını tamamen kabusa çevirebilecek türden…

Dünyanın en korkunç hastalıkları
2016 mayo ve bikini modelleriLady Lux 2016 mayo ve bikini koleksiyonunu tanıttı. İşte 2016 yılına damgasını vuracak bikini ve mayo modelleri.
Susam Sokağı İBS fuarındaSusam Sokağı sevimli karakterleri "Edi, Büdü, Kurabiye Canavarı, Elmo, Kont ve Abby" Türkiye'ye geliyor. 11-13 Aralık'ta Harbiye'de bulunan İstanbul Kongre Merkezi'nde düzenlenecek olan İBS'de olacaklar; hem de üç gün boyunca!
FelisÖdülü 62 Milyon adımla AstraZeneca’nın!AstraZeneca Türkiye ve Türkiye Diyabet Vakfı tarafından hayata geçirilen diyabet farkındalık kampanyası “Adımı Tarihe Yazdım” 2015 MediaCat Felis Ödülleri’nin PR kategorisinde Sağlık İletişimi alanında Felis’in sahibi oldu.
Ev yapımı fıstık ezmesiÇocukların bayıldığı fıstık ezmesini evinizde kolaylıkla yapabilirsiniz.
Düşen fermuar nasıl düzeltilir?Pantolon fermuarınız sürekli düşüyorsa bu öneri tam size göre…
"Ben Bilmem Beynim bilir"Nöropolitik, karar bilimi, biz zavallı seçmenler ve oy verme davranışlarımızın nedeni Uğur Batı - Orhan Erdem
VİDEOLAR

100'den fazla beni olanlar risk altında

PEMBE BLOG
1/7

 

 

Sekssomnia

Uykuda seks veya “Sekssomnia” hastalığı kişilerin uykularında eşleriyle veya kişisel olarak cinsel aktivite yaşadığı bir durumdur. Uyku bozuklukları arasında yer alan bu hastalık kişinin ve eşinin hayatını olumsuz anlamda etkileyebilir.