Dünyanın en korkunç hastalıkları

Hastalığın iyisi ya da kötüsü olmaz. Ancak birazdan okuyacağınız hastalıklar oldukça nadir görülen ve insanın hayatını tamamen kabusa çevirebilecek türden…

Dünyanın en korkunç hastalıkları
Matiste İstanbul tasarımlarıyla özel hissedinKapalı Çarşı’ nın içinde açılan “Matiste Paris-İstanbul” etkileyici, göz alıcı, kışkırtıcı deri tasarımlarıyla sizi büyüleyecek.
Vücut hatlarınızı siz belirleyinVücut hatları için bir demo çizim yapılıp, sonrasında vücut şekillendirme operasyonu gerçekleştiriliyor.
Ünlü babalar ve kızları Açev için karşı karşıyaDünya Kadınlar Günü'nde, iş ve spor dünyasının başarılarıyla öne çıkan babaları, kızlarıyla birlikte yeşil sahaya çıkacaklar!
Böbreklere iyi gelen kırmızı şifaGenellikle çayını tüketmeye alışkın olduğumuz kızılcık böbrek sağlını destekliyor.
Tavuk satın alırken dikkat!Daily Mail'de yayınlanan bir haberde uzmanlar çiğ tavukların 3/4'ünün ishal, kusma ve ateşe neden olan kampilobakteri bakterisiyle kaplı olabileceğini açıklıyor.
Trend diyetlerde doğru sanılan 6 yanlışHisar Intercontinental Hospital Beslenme ve Diyet Uzmanı Elif Karacanoğlu’ndan popüler diyet mitlerini öğrendik.
Rüya gibi dügün pastalarıDivan Pastaneleri, düğün hazırlıkları yapan çiftlere farklı ve şık temalarla leziz düğün pastaları sunuyor.
Evimizin baş tacı kadınlar içinTepe Home, hayatta olma sebebimiz, sadece evimizi değil geleceğimizi de güzelleştiren tüm kadınların 8 Mart Dünya Kadınlar Günü'nü kutluyor.
Kozukhin kardeşler Akbank Sanat'taUluslararası ödül sahibi piyanist Kozhukhin Kardeşler, Akbank Sanat’ta müzik tutkunlarıyla buluşacak.
PEMBE BLOG
1/7

 

 

Sekssomnia

Uykuda seks veya “Sekssomnia” hastalığı kişilerin uykularında eşleriyle veya kişisel olarak cinsel aktivite yaşadığı bir durumdur. Uyku bozuklukları arasında yer alan bu hastalık kişinin ve eşinin hayatını olumsuz anlamda etkileyebilir.

 

 

 

Galeriyi daha rahat gezmek için klavyenizdeki sağ - sol tuşlarını kullanabilirsiniz.