Pazar

13.09.2008 - 01:00 | Son Güncelleme: 13.09.2008-21:15

Dünyanın en ünlü pota sihirbazları Türkiye’ye geliyor

Harlem’de 1927 yılında kurulan ve o günden bu zamana 130 farklı ülkede toplam 20 binden fazla gösteri maçı yapan Harlem Globetrotters basketbol takımı ekim ayında üç farklı gösteri için ülkemize geliyor.

Sitene Ekle
Dünyanın en ünlü pota sihirbazları Türkiye’ye geliyor

Dünyaca tanınan ekibin onursal üyeleri arasında Whoopi Goldberg, Nelson Mandela ve Kareem Abdul-Jabbar gibi tanıdık isimler var. Ayrıca Bill Cosby ve Magic Johnson da Globetrotters ekibiyle yıllık 1 dolardan ömür boyu sembolik bir kontrat imzalamışlar.
Pamela Anderson, Jodie Foster, William Baldwin, Sharon Stone gibi dünyaca ünlü yıldızların fanatiği olduğu bu efsanevi takımın ülkemizde 35 binden fazla kişi tarafından izlemesi bekleniyor. Kaçırmam diyenlerdenseniz gösteriler sırasıyla 17 Ekim Cuma Ankara Atatürk Spor Salonu’nda, 18 Ekim Cumartesi İzmir Halkapınar Spor Salonu’nda ve 19 Ekim Pazar İstanbul Abdi İpekçi Spor Salonu’nda gerçekleşecek. Biletler www.biletix.com adresinden satın alınabilir.


"Eğreti Gelin" filmindeki rolüyle en iyi kadın oyuncu ödülü kime aittir?
©Copyright 2008 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.