Dünyanın en zengin erkeklerinin dünyalar güzeli eşleri

Dünyanın en zengin erkeklerinin dünyalar güzeli eşleri

Dünyanın en zengin erkeklerinin dünyalar güzeli eşleri

Hem Türkiye'de hem de dünyada halk, zengin ve güçlü insanların hayatlarını merak eder. Nasıl yaşadıklarını, ne giydiklerini, ne yediklerini, nereye gittiklerini bilmek ister. İnsanların zengin kişileri takip etme sebebi onların hayatlarından ilham almak istemeleri olabilir.

Özellikle zengin erkekler için parayla beraber kadınlar da onlara gelir. Ve bu erkekler, hayatlarını paylaşacak bir eş seçme zamanı geldiğinde en güzel kadınları tercih ederler. Bakalım bu zengin erkekler ve yollarının kesiştiği güzel kadınlar kimler?

1- Tom Brady ve Gisele Bundchen

1- Tom Brady ve Gisele Bundchen
ABD'nin en ünlü sporcularından Amerikan futbolu oyuncusu Tom Brady artık efsane statüsüne ulaştı. 2017 yılındaki Super Bowl finalinde skoru 28-3'ten çeviren takımın başrol oyuncusuydu ve o artık tartışmasız bu sporun en büyüğü.

Brady, dünyanın en güzel kadınlarından Gisele Bundchen ile evli. Bundchen bir manken, süpermodel.

Brady'nin 180 milyon dolar net serveti var, Bundchen'in ise 360 milyon dolar. Eğer tüm zamanların en iyisiyseniz ve eğer siz de milyonerseniz, eşinizin sizden daha fazla kazanması bir problem değil.

2- John Paul Dejoria ve Eloise Broady

2- John Paul Dejoria ve Eloise Broady
John Paul Dejoria Yunan-İtalyan-Amerikalı bir milyarder. Hayata California'a yoksul bir göçmen olarak geldi. Hatta bir zamanlar tehlikeli bir sokak çetesinin bir parçasıydı. 

Matematik öğretmeni ona hayatta hiçbir şeyi başaramayacağını söyleyince hayatı değişti. Dejoria şu an bir iş adamı ve hayırsever. Ayrıca Paul Mitchell saç ürünlerinin kurucu ortağıdır.

Dejoria 1993'ten beri eski bir Playboy mankeni okab Eloise Broady ile evli ve 4 çocukları var.

3- Mariah Carey ve James Packer

3- Mariah Carey ve James Packer
İkisinin eninde sonunda yollarını ayırmayı seçeceğini biliyordunuz.

Başarılı ve ünlü diva Mariah Carey, Packer'in gözünü adeta kör etmişti. Fakat James Packer, Carey'in kendisini soymaya başladığını farketmesi çok uzun sürmedi.

Mariah Carey'nin köpeklerinin lüks gezileri, gülünç derecede pahalı bir dans ekibi ve inanılmaz pahalı spa seansları neredeyse Packer'in ocağına incir ağacı dikecekti.

Boşandıktan sonra da Carey, 10 milyon dolar değerindeki yüzüğü Packer'e geri vermedi. Packer'in 3.4 milyar dolarlık servetin de çok önemli bir yer kaplamasa da yüzüğün fiyatı 10 milyon dolar!

4- Elon Musk ve Talulah Riley

4- Elon Musk ve Talulah Riley
Elon Musk dünyanın en ünlü isimlerinden. O bir mucit ve girişimci. Dünyaca ünlü Space X ve Tesla Motors şirketlerinin CEO'su.

Tesla Motors, elektrikli otomobilleri ilk üreten şirket. Elon Musk aynı zamanda VTOL (Dikey Kalkış ve İniş Uçakları) Sistemi ve Hperloop Taşıma Sistemi gibi teknolojilerde de pay sahibi.

Elon Musk evlenmeden önce uzun süre beraber yaşadığı Talulah Riley ile 2010'da evlenmişti. Talulah Riley, Rocked The Boat , Pride and Prejudice gibi filmlerde oynamış bir film yıldızı.

2010'daki bu evlilik 2 yıl sürdü ve çift boşandı. 2013 yılında tekrar bir araya gelen ikili, 2016 yılında ikinci evliliklerine de son verdi.

5- Donald Trump ve Melania Trump

5- Donald Trump ve Melania Trump
ABD Başkanı seçilmeden önce Donald Trump, uzun yıllar emlakçılık yaptı. Net serveti 3.7 milyar dolar olan bir milyarder ve çeşitli gayrimenkul girişimleri olan bir iş adamıydı. New York'taki Trump Tower ve Florida'daki Mar-a-Lago Malikanesi ise sahip olduğu belki de en değerli varlıklar.

Ünlü bir televizyon programı olan The Apprentice ve oradaki açıksözlülüğü de Trump'ın tanınma sebeplerinden biri.

Üçüncü karısı olan First Lady Melania Trump, Ocak 2005'te Donald Trump ile evlendi. Bir zamanlar Sports Illustrated Swimsuit Edition , New York Dergisi ve Vogue gibi dergilerde yer alan bir modeldi.

6- Roman Abramovich ve Dasha Zhukova

6- Roman Abramovich ve Dasha Zhukova
Abramovich petrol ve gaz sektöründe servet kazanmış bir girişimci ve iş adamı. Bu kadar ünlü olmasının sebebi ise İngiltere Premier Lig takımlarından Chelsea'nin Başkanı olması. Abramovich aynı zamanda birçok alanda hizmet veren Millhouse LLC şirketinin de başkanlığını yapıyor.

Net serveti 11.2 milyar dolar olan Abramovich, Rusya'nın en zengin 13'üncü ismi.

Dasha Zhukova ile evli olan Abramovich tam 6 yıl evliliğini saklamayı başardı. Zhukova'nın babası da bir petrol şirketinin patronu olduğu için paranın parayı çektiğini söyleyebiliriz. Çiftin Aaron ve Leah adında iki çocuğu var.

7- Francois-Henri Pinault ve Salma Hayek

7- Francois-Henri Pinault ve Salma Hayek
Pinault direkt zengin olarak doğmuş bir isim. Lüks malların satışı ile uğraşan Kering adlı bir şirketin CEO'su. Aynı zamanda dünyanın en büyük sanat işletmesi olan Christies'e sahip olan Artemis Grup'un da CEO'su ve 15 milyon dolar net serveti var.

Pinault, ünlü ve güzel oyuncu Salma Hayek ile evli. Çiftin Valentina Paloma adından bir kızı var.

8- Mark Zuckerberg ve Priscilla Chan

8- Mark Zuckerberg ve Priscilla Chan
Mark Zuckerberg'i tanımayan yoktur. Facebook'un kurucusu ve CEO'su olan Zuckerberg, yalnızca 32 yaşında ve 44,6 milyar dolarlık bir servete sahip. Sosyal medya dünyasının en etkili ismi olan Zuckerberg, Harvard mezunudur.

2012 yılında Priscilla Chan ile evlendi. Priscilla da Harvard'a gitti ve çocuk doktoru olarak çalışıyor. Chan'in ailesi Vietnam'dan kaçan Çinli mülteci bir aile. Chan Çince, İspanyolca ve İngilizce biliyor.

Chan ve Zuckerberg çiftinin bir kızı var, Maxima Chan Zuckerberg, 2015'in sonunda doğdu.

9- Evan Spiegel ve Miranda Kerr

9- Evan Spiegel ve Miranda Kerr
26 yaşındasınız, 2.1 milyar dolar servetiniz var, dünyanın en çok kullanılan uygulamalarından Snapchat'in kurucusu ve CEO'susunuz ve Miranda Kerr ile evlisiniz. Rüya gibi değil mi?

Evan Spiegel servetini Stanford'da okumaya devam eden bir öğrenciyken kazanmaya başladı. Haziran 2015'te 33 yaşındaki Miranda Kerr ile tanıştı ve nişanlandı.

Avustralyalı süper model Kerr, en çok kazanan modellerden biri. Sydney Morning Herald'a verdiği röportajda ''Evan ile Louis Vuitton için veriken bir akşam yemeğinde bir araya geldik ve arkadaş olduk. Birlikte yaşamaya başlamadan önce uzun bir süre iki iyi arkadaştık." dedi.

10- Michael Schumacher ve Corinna Betsch

10- Michael Schumacher ve Corinna Betsch
Schumacher dünyanın en ünlü Formula 1 pilotu. 2012 yılında emekli olan Schumacher kariyeri boyunca 7 Formula 1 şampiyonluğu ve 800 milyon dolar kazandı.

Şu anda 48 yaşında olan Schumacher 2013 yılında Fransa'da Alp Dağları'nda geçirdiği kayak kazası sonucu beyin travması geçirdi ve komaya girdi.

Kazanın üstünden uzun süre geçmesien rağmen hala tam anlamıyla düzelmiş değil. Eşi Corinna ve iki küçük çocuğu Mick ile Gina-Maria hala onun iyileşmesini bekliyor.

11- Tiger Woods ve Elin Nordegren

11- Tiger Woods ve Elin Nordegren
Tiger Woods bir zamanların en iyi golfçüsü olarak biliniyor.

Fakat bir eş olarak golfteki kadar iyi olmadığı çok açık. Birçok kez eşi Nordegren'i aldatan fakat her seferinde Nordegren tarafından affedilen Woods, 2010'da eşiyle yollarını ayırmak zorunda kaldı.

Yıllarca sessizliğini koruyan Elin Nordegren, 2016'da konuşmaya karar verdi ve "Tiger ile olan ilişkimizin merkezinde yalnızca çocuklarımız var ve bu işi gerçekten iyi yapıyoruz. Bu durumdan memnunum, Tiger çok iyi bir baba."

12- Kobe Bryant and Vanessa Bryant

12- Kobe Bryant and Vanessa Bryant
NBA efsanelerinden Kobe Bryant, eşi Vanessa ile 17 yaşındayken evlendi. O zamanlar henüz lisede olan Kobe, bir video çekiminde eşiyle tanıştı ve birbirlerine aşık oldular.

2012 yılındaki olimpiyatlarda izleyiciler Vanessa için burnunun biraz garip göründüğü ve kötü bir estetik ameliyt geçirdiği yorumunda bulundular. National Enquirer dergisi Vanessa'ya yakın bir kaynaktan aldığı haberde Vanessa'nın kendi dış görünüşüne olan güvenini kaybettiğini ve Kobe'yi mutlu etmek için her şeyi yapacağını yazdı.

13- Rihanna ve Hassan Jameel

13- Rihanna ve Hassan Jameel
Rihanna'nın yüksek mertebedeki adamlarla beraber olmayı sevdiği biliniyor. Son zamanlarda adı Drake ve Leonardo DiCaprio ile anılsa da hiçbiri Hassan Jameel kadar zengin değildi. Jameel, Suudi Arabistan'ın en büyük Toyota distribütörlüğünün mirasçısı. İkili İspanya'da bir havuzda görüntülenmişti.

Görünüşe göre Rihanna, altınlar içinde yüzecek çünkü kendilerine ait bir futbol ligi de olan Jameel ailesinin serveti 1.5 milyar dolar.

14- Jay-Z ve Beyoncé

14- Jay-Z ve Beyoncé
Jay-Z dünyanın en zengin Rapçisi. Tahmini serveti 1 milyar dolar.

Jay-Z yalnızca rap'in en zengin ismi değil aynı zamanda rap'in en güzel kadınına da sahip; Beyonce. Beyonce harika şarkı söylüyor, mükemmel dans ediyor ve müthiş bir anne.

Bu çift şu anda milyarder bir çift ve zaman geçtikçe müzikte daha da iyi şeyler yapmalılar.

15- Serena Williams ve Alexis Ohanian

15- Serena Williams ve Alexis Ohanian
Alexis Ohanian kim mi dediniz? Dünyanın en popüler sitelerinden Reddit'in kurucu ortaklarından. Reddit, aklınıza gelen her şeyin olduğun bir site.

Serena şu anda dünyanın en başarı ve baskın sporcularından biri. Daima kazanıyor ve rekorlar kırıyor. Teniste kız kardeşi bile yanına yaklaşamıyor.

16- Michael Jordan ve Yvette Prieto

16- Michael Jordan ve Yvette Prieto
Michael Jordan NBA'in gelmiş geçmiş en iyi baskebolcusu olarak gösteriliyor. Aynı zamanda Charlotte Bobcats adlı NBA takımının sahibi. Nike Air Jordan adlı ayakkabı markası da ona ait.

Jordan, Kübalı manken Yvette Prieto ile evli. Eylül 016'da Florida'da evlenen çift evliliklerini 500 kişi önünde resmiyete dökmeden önce 5 yıldır beraberlerdi.

17- Larry Page ve Lucy Southworth

17- Larry Page ve Lucy Southworth
Larry Page, Google'ın kurucu ortaklarından. Sergey Brin ile birlikte 20 yıl önce Google'ı yarattılar.

Birçok kişi teknoloji meraklılarının asosyal olduğunu ve bir eş bulma konusunda başarısız olduğunu düşünür. Fakat bu Larry Page için doğru değil.

Page, Lucy Southworth'un ruh eşi olduğunu söylüyor. Çok zeki bir adam olan Larry, kendisi gibi çok zeki bir kadın olan Lucy'den etkilendi. Lucy, Pennsylvania Üniversitesi'nden mezun oldu ve Oxford'ta bilim alanında yüksek lisans yapıyor.
Bu makaleye ifade bırak