Düşük bel modası geri mi dönüyor?

2000'li yıllarda hepimizin maruz kaldığı bu akım sanırım yavaş yavaş geri dönüyor. Gelsin simitler, çıksın ortaya ayva göbekler. Hepimiz hatırlıyoruz değil mi o eşsiz manzaraları(!)

Düşük bel modası geri mi dönüyor?

Nereden çıktı bu düşük bel?

Nereden çıktı bu düşük bel?

Şimdi yüksek bele bu kadar alışmış bu kadar sevmiş bağrımıza sokmuşken nerden çıktı bu düşük bel?
Hayır bir de güzel dursa gam yemeceğim durmuyor arkadaş yok! Çıkıp şurdan biri deseki ''ay yok yaa çok güzel düşük bel'' valla düşer bayılırım.

Gözümüzde canlanır koskoca mazi

Gözümüzde canlanır koskoca mazi

Bir kere çok rahatsız; bir eğiliyorsun darlık bacaklarını kangren etsin aman belini tut belin açılmasın... Her zaman belde kalan boşluk aman onu kemerle sıkayım derken önde oluşan o göz yakan manzara. Biliyorum hepinizin gözü önünde o görsel şuan. 
Sonra kemeri bir tarafa atıp elimizin uzandığı çekmecede bulunan o kurtarıcı! ''Çıtçıtlı badiler'' Zamanın büyük kötülüğü değil miydi o ''çıtçıtlı badiler'' Hafızamdaki o çirkin görüntüler... Gözümde canlanır koskoca mazi.

Ünlüler giyiyor ama...

Ünlüler giyiyor ama...

Hadi biz kadınlar güzellik uğruna çekilecek çileyi kutsal bilip
rahat olmasa da giyeriz ama hepimiz Bella, Kendall ya da JLo değiliz ki! O müthiş karın kaslarımız ortaya çıksın. Hayır şöyle bir ironi de var onlarda görünce düşmüyor değiliz. Bir miktar ağzımızın suyu akıyor, kabul. Ama ne olur reyonlarda yerlerini almasınlar noolor. ''O belini kapat üşütürsün bak valla çocuğun olmaz.'' diyen teyzelerimiz her yerde hazır bekliyor olabilirler.
 

Moda tarihinin kara lekesi

Moda tarihinin kara lekesi

Hayır bazen çok güzel karnın, müthiş bacakların olsa da al olmuyor, olmuyor işte. Sevgili Alessandra olmuş mu güzelim, olmuş mu annem?
Görüyorsunuz anlatmaya gerek yok. Zorlamayın abi hiç seksi de değil güzel de. 
Moda tarihinin en büyük kara lekesidir abi. Ben bunu bilir bunu söylerim.
 

Yaşasın yüksek bel

Yaşasın yüksek bel

Yüksel bele geri dönüş ne güzeldi kim geri döndürdüyse 80'lerden ne hayır duası aldı o güzel insan. Kendimizi biraz olsun uzun bacaklı ince belli hissetmiştik. Arkadaşlar yüksek bel gibi büyük bir nimetin ellerimizden kayışını. Kendimizi biraz olsun uzun bacaklı ince belli hissetmiştik. Düşük bel pantalonlar ölsün yaşasın yüksel bel pantalonlar!
 

.

.

Bu makaleye ifade bırak