02.03.2016 09:32 | Son Güncelleme:

Düzce Belediye Başkanı'nın otomobil isyanı!

Sosyal medya bulunu konuşuyor... Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş'in makam aracıyla ilgili 'isyanı' olay oldu.

Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş makam arabasının Passat olmasına isyan etti.

Keleş açıklamalarında "İstanbul Valisi 's350'ye biniyor. Hakkari Valisi de 's350'ye biniyor o zaman nasıl Kastamonu, Ankara, İzmir, Pendik, Üsküdar Belediye Başkanları Audi'ye biniyorsa, Düzce Belediye Başkanı'nın da en doğal hakkı" diye konuştu.

İŞTE SOSYAL MEDYADA HIZLA YAYILAN VİDEO

Keleş, "Eğer bir toplantı varsa yurt dışı toplantısı varsa, Düzce belediye başkanı olarak benim davet edilmediğimi duyarsanız, buna sevinmeyin üzülün. Davet edildiğini duyarsanız da, Düzce belediye başkanının uluslararası ölçekte de etkili olduğunu sizin adınıza orda bulunduğunu lütfen unutmayın. Sizleri temsil ediyoruz sonuçta. Mesela araba meselesinde de aynısını söyledim. Sizler şöyle bir tablo mu istiyorsunuz: “ Tüm belediye başkanları Mercedes’le Audi ile gelsin Düzce Belediye Başkanı Passat’ta gelsin. Bunu istiyorsanız Passat’da bineriz. Benim için çok önemli değil. Ama temsil makamındaki insanlar, sizleri temsil edenler, gerekli olanları yapmalı. Bazı şeyler zorunluluktur. Bunları lüks sefahat için yapmıyoruz. Düzce’nin imajını ortaya koymak için yapıyoruz.”

VATANDAŞIN TEPKİSİNİ ÇEKTİ

Sosyal medyaya düşen bu konuşma olay oldu.

Fiyatları 100 - 200 bin TL arasında değişen Passat marka otomobili küçümseyen Belediye Başkanı'nın açıklamasına vatandaş tepki gösterdi.

Bu habere ifade bırak
  • 1Mutluyum
  • 0Şaşkınım
  • 0Kararsızım
  • 0Kızgınım
  • 0Üzgünüm
Toplam Oy1