Düzce

Yerel Haber
19 Şubat 2018 - 15:47

E-İhracat Sektörü Yöneticilerinden Ziyaret

IHA

Düzce Belediye Başkanı Dursun Ay “E-İhracat ve E-İhracat Platformu” bilgilendirme toplantısına katılmak üzere Düzce’ye gelen yetkilileri makamında ağırladı.
TOBB Düzce Genç Girişimciler Kurulu tarafından düzenlenen “E-İhracat ve E-İhracat Platformu” bilgilendirme toplantısına katılmak üzere Düzce’ye gelen E-ihracat Platformu Yöneticileri Sayın Ömer Nart, Ramazan Nart, Mahmut Şeker, Düzce Üniversitesi Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. İlyas Temel Şafak Düzce Belediye Başkanı Dursun Ay’ı makamında ziyaret etti. Düzce Ticaret ve Sanayi Odası toplantı salonunda düzenlenecek toplantı öncesinde Başkan Ay ile bir araya gelen heyet toplantı içeriği hakkında Başkan Dursun Ay’a bilgi verdi. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Düzce Belediye Başkanı Dursun Ay da Düzce’de elektronik ticaretin gelişmekte olduğunu belirterek “şehrimizdeki üretici ve girişimci arkadaşlarımız için bu toplantının büyük öneme sahip olduğunu düşünüyorum. Böyle bilgilendirme toplantılarının Düzce’ye elektronik ticaret konusunda ivme kazandıracağına inanıyorum. Tecrübe ve bilgilerini aktarmak üzere buraya gelen değerli girişimci arkadaşlarımıza ziyaretlerinden duyduğum mutluluğu ifade etmek isterim. Ayrıca bu organizasyonu düzenleyen TOBB Düzce Genç Girişimciler Kurulu üyesi arkadaşlarımıza da teşekkür ediyor, başarılar diliyorum” dedi.

©Copyright 2013 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.