MagazinRSS
13.07.2013 - 15:48 | Son Güncelleme: 13.07.2013-15:51

Ebru Şallı Boşandı!

Ebru Şallı 2012'de evlendiği eşi Harun Tan ile 11 yıllık süren evliliğini noktaladı. Ebru Şalı eşiyle anşalarak boşanma karraı aldı ve boşandılar.

Sitene Ekle
Ebru Şallı Boşandı!
Üç yıllık birlikteliğin ardından 2002'de dünya evine giren ve 11 yıl boyunca 'örnek' olarak gösterilen Harun Tan ve Ebru Şallı kimseler duymadan boşandı.
 
Çift, Gaziosmanpaşa 1'inci Aile Mahkemesi'ne gizlice başvuru yaparak boşanmak istediklerini bildirdi. Önceki gün duruşması yapılan davada avukatları ile hazır bulunan çift resmen boşanmış oldu. Birbirlerinden hiçbir talepte bulunmayan çift çocuklarının velayeti konusunda da anlaştı.
 
Çiftin 9 yaşındaki oğlu Beren'in velayeti Harun Tan'a, 3 yaşındaki oğlu Pars'ın velayeti ise Ebru Şallı'ya verildi. 1997'de Ozan Orhon'la yaptığı bir yıl süren evliliğin ardından Harun Tan'la ikinci kez dünya evine giren eşine duyduğu aşkı her fırsatta dile getiriyordu.
 
Kendini dünyanın en şanslı kadını olarak tanımlayan Ebru Şallı her röportajında "Harun'a deliler gibi âşığım"diyordu. Ancak Şallı'nın geçen yıl bir dergiye verdiği röportajda "Çocuk sahibi olmak romantizmi öldürüyor" sözleri çiftin evliliği hakkında kafaları karıştırmıştı. 36 yaşındaki Şallı, son yıllarda verdiği pilates dersleri ve yaptığı pilates programlarıyla adını duyurdu.

En son çıkan oyunları mı merak ediyorsunuz? Oyun tutkunları buraya!

Etiketler: ebru şallı, harun tan,
Yorum Yazın
Gönder
Detaylı Ara
En Çok Konuşulan Haberler

2003 yılı Eylül ayında Çilek adlı ilk solo albümünü çıkaran sanatçı kimdir?
©Copyright 2014 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.