Ege

18.09.2012 - 02:30 | Son Güncelleme: 18.09.2012-2:30

EBSO’dan Almanya çıkarması

Ege Bölgesi Sanayi Odası (EBSO) Başkanı Ender Yorgancılar ve beraberindeki heyet, Bavyera Ekonomi, Altyapı, Ulaşım ve Teknoloji Bakanlığı’nın davetlisi olarak Bugün başlayacak 3 günlük iş gezisi programında çeşitli ziyaretler gerçekleştirilecek.

Sitene Ekle

İZMİR DHA

Yorgancılar başkanlığındaki heyet, Ar-Ge ve inovasyonda da almanya ile yapılabilecek işbirliklerini değerlendirecek. EBSO, geçen mart ayında Stuttgart’ta yaptığı İzmir sunumuyla beğeni toplamıştı.      

Ahilerden hükümete sert mesaj

Çanakkale’de 17. Ahilik Kültürü Haftası kutlamaları törenle başladı. Çanakkale Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birlik Başkanı Mustafa Vurucu, yaptığı konuşmayla törene damga vurdu. Milletin oylarıyla seçilenlerin teröristlere sarıldığını belirten Vurucu, “Terör destekçileri TBMM’den çıksınlar” dedi. Ahilik teşkilatının sıradan bir örgütlenme olmadığını vurgulayan Vurucu, “Kardeşlik, her zaman güçlü olsun. Terörü destekleyenler, TBMM’yi hemen terk etsin” dedi.


Etiketler: haber, haberler
©Copyright 2012 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.