Edirne

Yerel Haber
15 Aralık 2016 - 16:57

Edirne Belediyesinden Emniyet Müdürüne Taziye Ziyareti

IHA

Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, İstanbul Beşiktaş’ta gerçekleşen hain saldırıda şehit düşen polis memurları için, Edirne İl Emniyet Müdürü Armağan Adnan Erdoğan’a taziye ziyaretinde bulundu.
Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, Belediye Başkan Yardımcıları Çiğdem Gegeoğlu, Selçuk Çakır, Hakan İşcan, Dr. Ertuğrul Tanrıkulu ve Hüsnü Güler ile birlikte, Edirne İl Emniyet Müdürü Armağan Adnan Erdoğan’a taziye ziyaretinde bulunarak "Türk Polis Teşkilatı’nın her daim olduğu gibi, bundan sonra da yanındayız" dedi.
Gürkan, Türkiye’nin terör yüzünden zor günler geçirdiğini ve özellikle gerçekleştirilen son saldırıyla birlikte terörün şiddetinin daha çok arttığının ortaya konduğunu söyledi. Türk milletinin birlik ve beraberliğini bozmak adına yapılan her türlü saldırıyı lanetlediklerini belirten Belediye Başkanı Gürkan, "Kahraman Türk polislerimizin canını hiçe sayarak, can ve mal güvenliğimizi sağlarken, hain saldırı sonucunda şehit düşmesinin acısını derinden yaşıyoruz. Edirne Belediyesi olarak, belediye binamıza astığımız afişle herkese Türk polisinin yanında olduğumuzu duyurmak istedik. Gün, artık birlik olma günüdür. Gün Türk polisine, Türk askerine sahip çıkma günüdür" dedi.
Edirne İl Emniyet Müdürü Armağan Adnan Erdoğan da ziyaretten dolayı teşekkür ederek, Türk polisinin dün olduğu gibi bugün de Türk milletinin can ve mal güvenliğini korumak adına canını ortaya koyacağını söyledi.

EdirneYerel Seçim Sonuçları

Edirne Hava Durumu

19°CŞİMDİSALI
©Copyright 2013 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.