Edirne

Yerel Haber
26 Mart 2015 - 00:48

EDİRNE’DE ELEKTRİK KESİNTİSİNE DİKKAT

IHA

Trakya Elektrik Dağıtım A.Ş. (TREDAŞ), Edirne İşletme Müdürlüğü sorumluluk alanında yapacağı çalışmalardan dolayı elektrik kesintilerine karşı vatandaşları uyardı.
TREDAŞ’tan yapılan açıklamada, Edirne İşletme Müdürlüğü sorumluluk alanında TEİAŞ 20. İletim Tesis ve İşletme Grup Müdürlüğünce Röle Değişim Çalışması nedeniyle 27 Mart Cuma günü 09:30-12:30 saatleri arasında 3 saat süre ile Edirne’nin Uzunköprü ilçesine bağlı Kavacık, Hamidiye, Dereköy, Hasanpınar, Beykonak, Kurtbey, Çobanpınar, Karapınar, Alı, Gazihalil, Bayramtepe, Davuteli, Kadıgebren, Maksutlu, Kırköy, Harmanlı, Çavuşlu, Türkobası, Altınyazı, Balabanköy, Balabankoru, Kavakayazma köyleri ve bu istikametteki diğer tesislerde; 27 Mart Cuma günü 14:00-17:00 saatleri arasında 3 saat süre ile Uzunköprü ilçesine bağlı Malkoç, Başağıl, Bayramlı ve Ömerbey köyleri ile bu istikametteki diğer tesislerde; 30 Mart Pazartesi günü 09:30-12:30 saatleri arasında 3 saat süre ile Uzunköprü’ye bağlı Atatürk Mahallesi Anadolu Lisesi Bölgesi, Çöpköy, Kırkavak, Gazimehmet, Elmalı, Yağmurca, Karabürçek, Süleymaniye, Sipahi, Sultanşah, Turnacı, Bıldırköy, K.Danişment, Muhacırkadı, Sazlımalkoç köyleri ile bölgedeki diğer tesislerde; 30 Mart Pazartesi günü 14:00-17:00 saatleri arasında 3 saat süre ile Uzunköprü’ye bağlı Salarlı, Çiflikköy, Karayayla köyleri, Salarlı Yolu Fabrikalar ile bölgedeki diğer tesislerde; 31 Mart Salı günü 09:30-12:30 saatleri arasında 3 saat süre ile Uzunköprü’ye bağlı Keşan yolu üzeri fabrikalar, TÜV-TÜRK Muayene İstasyonu, Mescit Mahallesi, TOKİ Konutları, K.San.Sit. bir bölümü ve bölgedeki diğer tesislerde elektrik kesintisi yapılacağı bildirildi.
Ayrıca TREDAŞ, aboneleri elektrikle çalışan cihazların devreden çıkartılması, yapılacak çalışmaların, programlı elektrik kesintisi için belirtilen saatten önce bitmesi halinde, kesintiden etkilenen yerlere çalışma bitiminden hemen sonra önce enerji verilebileceği, jeneratör kullanan abonelerin kesinti esnasında güvenlik açısından şebeke ayırıcısını açmaları, elektrik kesintisi hakkında daha geniş bilgi için Alo 186 Çağrı Merkezi’ne başvurmaları konusunda hatırlatmalarda bulundu.

EdirneYerel Seçim Sonuçları

Edirne Hava Durumu

5°CŞİMDİPERŞEMBE
©Copyright 2013 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.