Van

Yerel Haber
18 Ekim 2017 - 14:26

Edremit Belediyesinden Okullara Malzeme Desteği

IHA

Van’ın Edremit Belediyesi, ilçe genelindeki okullara temizlik malzemesi ve çöp kovası desteğinde bulundu.
Tarihinde ilk defa ilçedeki okulların tadilatı için 250 bin TL destekte bulunan Edremit Belediyesi, bu kez de okulların temizlik malzemesi ve çöp kovaları ihtiyacını karşıladı. İlçe genelindeki tüm okulların ve öğrencilerin yanında olmaya gayret eden Edremit Belediyesi, onların daha sağlıklı ve güzel okullarda eğitim görebilmeleri amacıyla eğitim yuvalarına destek olmaya devam ediyor. Çamaşır suyundan el sabununa, çöp poşetinden yüzey temizleyicisi ve temizlik eldivenine kadar birçok ürünü kapsayan temizlik malzemelerini okullara teslim eden ekipler, dağıtım çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.
Eğitim öğretim yılı başlamadan önce tüm okulların temizliği ve çevre düzenlemesini de yapan ekipler, okul bahçelerinde kuruyan otlar başta olmak üzere çevresinde geniş kapsamlı temizlik yapmıştı. Bugün de 45 okula ait 735 dersliğe temizlik malzemesi yardımında bulunan Edremit Belediyesi; temizlik eldiveni, çöp poşeti, çamaşır suyu, tuz ruhu, sıvı el sabunu, temizlik kovası, çek pas, paspas, cam bezi, fırça, yüzey temizleyici ve katı el sabunu olmak üzere 12 kalemden oluşan yaklaşık 25 bin TL’lik daha yardım gerçekleştirdi.

VanYerel Seçim Sonuçları

Van Hava Durumu

10°CŞİMDİÇARŞAMBA
©Copyright 2013 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.