Balıkesir

Yerel Haber
17 Ekim 2017 - 18:20

Edremit'te Emekli Astsubayların Gurur Günü

IHA

Türkiye Emekli Astsubaylar Derneği (TEMAD) Edremit Şube Başkanlığı, TEMAD’ın kuruluşunun 33. yıldönümü ve Dünya Astsubaylar Günü dolayısıyla meydanda bir araya geldiler.
Şehit Hamdibey Meydanı’nda bulunan Atatürk Anıtı önünde bir araya gelen emekli astsubaylar, önce Atatürk Anıtı’na çelenk koydu, çelenk sunumunun ardından astsubaylar, bir dakikalık saygı duruşunda bulunduktan sonra, İstiklal Marşı’nı okudular.
Astsubaylar adına açıklama yapan TEMAD Edremit İl Şube Başkanı Aydın Kuzgun, “Sosyal projeleri Ar-Ge çalışmaları doğrultusunda geliştirip büyüten yapısıyla Türkiye Emekli Astsubaylar Derneği, Türkiye’nin en büyük ailesi konumundadır. Vatan uğruna hayatın vermiş olan başta Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları ile ebediyete intikal etmiş tüm şehitlerimizi rahmet ve minnetle anarken dünya barışının korunmasında önemli bir yeri ve misyonu olan tüm astsubaylarımızın Dünya Astsubaylar Günü’nü yürekten kutluyorum”dedi.

BalıkesirYerel Seçim Sonuçları

Balıkesir Hava Durumu

19°CŞİMDİCUMA
©Copyright 2013 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.