06.00 mesaisi!

Vatandaş buluşmalarını mahallelerde yapan Çiğli Belediye Başkanı Utku Gümrükçü, şafak mesaisini de sürdürüyor.

06.00 mesaisi!

Vatandaş buluşmalarını mahallelerde yapan Çiğli Belediye Başkanı Utku Gümrükçü, şafak mesaisini de sürdürüyor. Başkan Gümrükçü, 06.00’da muhtarlar ve başkan yardımcılarıyla birlikte Balatçık ve Ahmet Efendi mahallelerine gitti, işe giden vatandaşlarla görüştü, esnafı ziyaret etti. Gümrükçü, belediye başkan yardımcıları Ali Rıza Koçer, Barbaros Kiriş, Muharrem Aslan ve Muhtar Fahrettin Çakıroğlu’yla Balatçık sokaklarını gezdi, İzmir Kâtip Çelebi Üniversitesi civarında incelemelerde bulundu; sakinlerin isteklerini dinledi.

Sokak sokak inceleme

Başkan Gümrükçü’nün sonraki durağı da Ahmet Efendi Mahallesi oldu. Gümrükçü ve başkan yardımcıları, Muhtar Ferman Kaya’yla mahalleyi sokak sokak gezdi, esnafa hayırlı işler diledi.

Suriye'de Türk askeri konvoyuna hava saldırısı düzenlendiMilli Savunma Bakanlığı'ndan yapılan açıklamada, "İdlib'de 9 Numaralı Gözlem Noktası'na intikal esnasında konvoyumuza bir hava saldırısı düzenlenmiş, 3 sivil ölmüş, 12 sivil yaralanmıştır. Mevcut anlaşmalara ve Rusya ile aramızdaki iş birliği ve diyaloga aykırı bu saldırıyı şiddetle kınıyoruz" denildi.
Seda Sayan’lı Yemekteyiz Yeni Sezon.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber