1 Nisan'da geliyoruz

Cumhur İttifakı Edremit adayı Av. Tuncay Kılıç, ilk etapta 100 projeyi yaşama geçireceklerini belirtiyor, “1 Nisan’dan itibaren halkımıza yakışan hizmetleri sunmaya başlayacağız” diyor.

1 Nisan'da geliyoruz

Adaylığı açıklandığı günden bugüne ilçenin dört bir yanını karış karış gezen Cumhur İttifakı adayı Av. Tuncay Kılıç, iki dönem başarıyla yaptığı Edremit Belediye Başkanlığı görevinin tecrübesiyle destek bekliyor. Gittiği her ortamda güler yüzle ve özlemle karşılanan Kılıç, Cumhur İttifakı Edremit adaylarını tanıtıyor, ilk etapta yaşama geçirecekleri 100 önemli projeyi anlatıyor.
AK Parti Edremit İlçe Teşkilatı Başkanı Yaşar Karabulut, MHP Edremit İlçe Teşkilatı Başkanı Ahmet Kabaklı, Edremit Ülkü Ocakları Başkanı Saim Gürkan Çetin ve partililerin katılımıyla, sabah saatlerinde başlayan Cumhur İttifakı ziyaretleri, gece yarılarına kadar devam ediyor. Cumhur İttifakı konvoyu son olarak Edremit Cumhuriyet Meydanı’nda final yapıyor.

‘Haramla işimiz olmaz’

Edremit’te çözüm odaklı sosyal belediyecilik anlayışıyla, Cumhur İttifakı’nın ve Balıkesir Büyükşehir Belediyesi’nin de desteğiyle başarılı olacaklarını belirten Av. Tuncay Kılıç, açıklamalarıyla alkış topluyor. Kılıç, eski ve yeni CHP’lilerin birbirlerini mahkemeye vermekle meşgul olduklarını ifade etti; “Gerçek yüzlerini saklıyorlar ama mikrofonlarını açık bırakıyorlar. Bizim haramla, yalanla işimiz olmaz” dedi.

Av tüfeğiyle dehşet saçtılarAdıyaman'da 3 katlı eve kimliği belirsiz kişi veya kişiler tarafından otomobilden av tüfeği ile ateş açıldı. Saldırıda yaralanan olmadı.
Çocukken hiç oyuncağı olmadı,dolmuşunu oyuncakla donattıOsmaniye’de çocukken hiç oyuncağı olmayan halk otobüsü şoförü 28 yaşında ki Fatih Çokan, çocuklar için otobüsü oyuncaklarla doldurdu. Çokan, otobüsündeki oyuncaklarla hem oynuyor hem de otobüse binen çocuklara hediye ediyor.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber