2. Bademli Tiyatro Günleri sona erdi

2. Bademli Tiyatro Günleri sona erdi

Dikili Belediyesi’nin bu yıl ikincisini düzenlediği Bademli Tiyatro Günleri sona erdi. Beş gün boyunca atölye çalışmaları, tiyatro oyunları ve söyleşilerle Dikilililer sanata doydu. Sanatın ve sanatçının gerçek dostu bir kent yaratma hedefiyle bu tür etkinliklere her zaman destek vereceklerini belirten Belediye Başkanı Adil Kırgöz, “Geleceğimize sağlam nesiller bırakmayı hedefleyen kişiler olarak tiyatrolarımızı yaşatmalı, ayakta tutmalı ve gereken değeri vermeliyiz” diye konuştu.

Uçakları düştü, okyanustan bir helikopter ile kurtarıldılarABD'de David Lesh isimli pilot ve arkadaşının bulunduğu küçük uçak, Pasifik Okyanusunda Half Moon Körfezinde suya düştü. Uçağın suya düşme anları, bir başka uçağı kullanan Owen Leipelt tarafından kaydedildi. Uçaktan yara almadan kurtulan Lesh ve arkadaşının sudan kurtarılma görüntülerini ise kendileri kaydetti.
Yer: İstanbul... Bozuk sileceklere böyle çözüm buldularİstanbul'da yağmur altında ilerleyen otomobilin bozuk sileceklerinin araç içindekiler tarafından iple kontrol edilmesi ilginç görüntüler oluşturdu.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber