23 Nisan kutlu olsun

23 Nisan kutlu olsun

Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün tüm miniklere armağan ettiği 23 Nisan Çocuk Bayramı Ege’nin dört bir yanında coşkuyla kutlanacak.


İzmir’de, Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün, tüm çocuklara armağan ettiği 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamaları Cumhuriyet Meydanı’nda yapılacak.

9.30’da Atatürk Anıtı’na, İzmir İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nün çelengi sunulacak. Buradaki tören saat 10.00’da geniş katılımla devam edecek. Saygı duruşunda bulunulacak ve İstiklal Marşı eşliğinde Türk bayrakları, izci öğrenciler tarafından göndere çekilecek.

Gösteriler renk katacak

Törene Vali Erol Ayyıldız, Ege Ordusu ve Garnizon Komutanı Org. Abdullah Recep ve Büyükşehir Başkanı Tunç Soyer de katılacak, İl Milli Eğitim Müdürü Ömer Yahşi’nin konuşmasının ardından Milli Eğitim Bakanı’nın mesajı okunacak. Törende, şiirler okunacak, öğrencilerin sunacakları gösteriler renk katacak.

AK Parti'den Emine Bulut cinayeti açıklaması!AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, partisinin MKYK toplantısına ilişkin açıklamalarda bulundu. Çelik, Emine Bulut cinayeti ile ilgili "Sayın Cumhurbaşkanımız bu konuda hassasiyetinin altını çizdi" dedi. Kadın cinayetleriyle ilgili Çelik, yasal düzenleme ihtiyacının olması halinde tereddüt edilmeyeceğini de belirtti.
17 Ağustos depreminin hikayesi: YarımBüyük acıların yaşandığı 17 Ağustos depreminin anlatıldığı dizinin süpervizörlüğünü oyuncu Fikret Kuşkan yapıyor. Genç oyuncu Fırat Temir ise ‘Yarım’da depremin ardından stres bozukluğu hastası olan 'Rüzgâr' karakterine hayat veriyor.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber