24 firmaya ‘Altın Ambalaj’ ödülü

Türkiye’de ambalaj sanayisinin gelişmesi için Türk Standartları Enstitüsü (TSE) tarafından hayata geçirilen Altın Ambalaj Yarışması’nda bu yılın kazananları belli oldu.

24 firmaya ‘Altın Ambalaj’ ödülü

Ödüller, İzmir Hilton Oteli’nde yapılan törenle sahiplerini buldu. Birinci, ikinci, üçüncü gibi bir sıralamanın yapılmadığı yarışma sonucunda 24 firmanın 46 ürünü ödül kazandı. Ödül kazanan firmalar Asaş Ambalaj, Assan Gıda, Camiş Ambalaj, Coca-Cola İçecek, Dentaş Ambalaj ve Kağıt, Dentaş Kağıt, Doğadan Gıda, Efes Pazarlama, Erbak Uludağ Pazarlama, Gampaş Ambalaj, İpek Kağıt, Kaat’ı Kağıttan Ürünler, Kaplamin Ambalaj, Korozo Ambalaj, Kütahya Porselen, Mondi Tire Kutsan Kağıt, Naksan Plastik, Özge Plastik, Sarten Ambalaj, Sezersan Matbaacılık, Süper Film Ambalaj, Tasarım Üssü, Teknopark Ambalaj ve Tukaş Gıda oldu.

Balıkesir'de 4.6 büyüklüğünde depremBalıkesir 4,6 büyüklüğünde bir deprem meydana geldi. Deprem, İstanbul, İzmir, Manisa ve Bursa’da da hissedildi.
Şahan Gökbakar: Ne oldum değil, ne olacağım diyeceksin!Şahan Gökbakar, sosyal medya hesabından paylaştığı video ile son dönemde kendisine gelen eleştirilere ilginç bir gönderme yaptı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber