3. kez Ergün

MANİSA Büyükşehir Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı’nın adayı MHP’li Cengiz Ergün, üçüncü kez başkan seçildi.

3. kez  Ergün

MANİSA Büyükşehir Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı’nın adayı MHP’li Cengiz Ergün, üçüncü kez başkan seçildi. Manolya Meydanı’nda sonucu kutlayan vatandaşa seslenen Ergün, “Beni 2009’da, 2014’te ve arkasından bir kere daha seçtiğiniz için Allah hepinizden razı olsun. Bana oy verip vermeyen herkese hizmet etmeye devam edeceğiz. 2023 Türkiyesi’ne Cumhur İttifakı ile hep beraber ulaşacağız” dedi. Tekrar seçilen Yunusemre Belediye Başkanı Mehmet Çerçi ile Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik de kutlamalarda Ergün’e eşlik etti. İki başkan, beş yıl daha Manisa’ya hizmet edecek olmanın mutluluğunu yaşadıklarını dile getirdi. Diğer ilçelerde seçilen isimler şunlar:
Seçilenler
Akhisar’da CHP’li Besim Dutlulu, Turgutlu’da CHP’li Çetin Akın, Ahmetli’de AK Partili Ahmet Alhan, Alaşehir’de CHP’li Ahmet Öküzcüoğlu, Salihli’de MHP’li Zeki Kayda, Kula’da MHP’li Hüseyin Tosun, Selendi’de MHP’li Nurullah Savaş, Saruhanlı’da CHP’li Zeki Bilgin, Gölmarmara’da AK Partili Kamil Öz, Demirci’de AK Partili Selami Selçuk, Soma’da AK Partili Ali Tulup, Kırkağaç’ta Yaşar İsmail Gedüz, Gördes’te AK Partili Muhammet Akyol, Köprübaşı’nda AK Partili Regaip Topuz, Sarıgöl’de MHP’li Necati Selçuk.”

Bakanlık paylaştı! Komandolar tek tek temizliyorMilli Savunma Bakanlığınca, Türk Silahlı Kuvvetleri (TSK) tarafından Barış Pınarı Harekatı bölgesinde, terör örgütü PKK/YPG'nin tuzakladığı mayın ve el yapımı patlayıcıların (EYP) imha çalışmalarının devam ettiği bildirildi.
18 Ekim 2019 Magazin Bülteni.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber