50 yatırımcıya Balıkesir turu

Balıkesir’e bugün 9 ülkeden 50’ye yakın yatırımcı gelecek. Büyükşehir Başkanı Zekai Kafaoğlu, “Heyetin temasları, şehrin büyümesi için önemli bir adım olacak” dedi

50 yatırımcıya Balıkesir turu

Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu’nun daveti üzerine 9 farklı ülkeden 50’ye yakın yatırımcı Balıkesir’e geliyor. Dubai, Suudi Arabistan, Katar, Kuveyt, Libya, Suriye, Yemen, Fas ve Moritanya ülkelerinden yaklaşık 50 yatırımcı , 10-11-12 Ocak günlerinde kentte bulunacak. Yatırımcılar şehir turu aracak, fabrikaları ziyaret edecek, kentin tarihi hakkında bilgilendirilecek.

Bilgi alacaklar

Heyet ilk olarak bugün Büyükşehir Başkanı Zekai Kafaoğlu’nu ziyaret edecek, ardından Paşa Camii’nde öğle namazını kıldıktan sonra, Balıkesir’deki firmaları gezecekler ve bilgi alacaklar. Yarın da yatırımcılar basın mensupları ve işadamlarının katılımlarıyla Balıkesir hakkında geniş bilgi alacak, ardından körfez bölgesine giderek incelemelerde bulunacak.
12 Ocak 2018 Cuma günü de yatırımcılar, Bandırma ilçesini ziyaret ederek bu bölgeyi gezecek. Başkan Kafaoğlu Balıkesir’e gelecek heyetin şehrin büyümesi için önemli bir adım olduğunu ifade etti.

Tunus'ta resmi sonuçlara göre Cumhurbaşkanı Kays SaidTunus'ta Yüksek Seçim Komisyonu (YSK), bağımsız aday Anayasa Profesörü Kays Said'in cumhurbaşkanı seçimi ikinci turunda oyların yüzde 72,71'ini aldığını açıkladı.
Şarkıcı Linet’ten çıplak ayak dans şovBostancı Gösteri Merkezi'nde sahneye çıkan Linet, kalça dansıyla kendisini dinlemeye gelenlerden tam not aldı. Linet'in dans gösterisi dakikalarca alkışlandı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber