51 ÜLKE İzmir’de buluştu

Geçen yıl fuarı ilk günde 36 ülkeden 263 yabancı ziyaret ederken, bu sene 51 ülkeden 680 kişi geldi. Bu sayının daha da artması bekleniyor

51 ÜLKE İzmir’de buluştu

Türk fuarcılık sektörünün lider kuruluşu İZFAŞ tarafından 5. kez düzenlenen IF Wedding Fashion İzmir-Gelinlik, Damatlık ve Abiye Giyim Fuarı, ziyaretçi akınına uğradı. Alanında Avrupa’nın en büyüğü olan IF Wedding Fashion İzmir, yerli-yabancı sektör temsilcilerini “Gelinliğin Başkenti İzmir”de buluşturarak, başarısını bir kez daha kanıtladı. Fuarı birinci gününde, 76 şehir ve 51 ülkeden 680’i yabancı toplam 4 bin 388 kişi ziyaret etti.

Ziyaretçi ülkeler
Ziyaretçi ülkeler şunlar: Almanya, Suudi Arabistan, Suriye, İran, KKTC, Bulgaristan, Ürdün, Libya, İtalya, Yunanistan, Belçika, Rusya, Irak, Kırgızistan, Azerbaycan, Arnavutluk, Hollanda, Filistin, Fransa, Finlandiya, Lübnan, İsviçre, Amerika Birleşik Devletleri, Birleşik Arap Emirlikleri, Kosova, İngiltere, İsveç, İsrail, Romanya, Kanada, Kuveyt, Malta, İspanya, Avustralya, Avusturya, Macaristan, Norveç, Hindistan, Makedonya, Mozambik, Polonya, Portekiz, Sudan, Ukrayna, İrlanda, Hırvatistan, Japonya, Kazakistan, Senegal, Slovenya, Yemen.

Ürünleri ünlüler sunuyor
“IF Wedding Fashion İzmir - 5. Gelinlik, Damatlık ve Abiye Giyim Fuarı” renkli görüntülerle devam ediyor.
Kültürpark Uluslararası Fuar Alanı’nda yerli-yabancı katılımcı ve ziyaretçilerin büyük ilgi gösterdiği fuar, firma defilelerinin yanı sıra ünlü mankenlerin katıldığı tanıtımlarla renkleniyor. Fuar katılımcıları firmaları Baggi, Hocazade, Üstün Spoza, Ymz Fashion, Fidan Abiye, Safa Moda, Seçenek Bayan Giyim ve Favore en yeni kreasyonlarını sergiledi. Fuar katılımcılarından Privenuptia firması da Paris’teki tasarım ekibi tarafından hazırlanan özel koleksiyonuyla fuara katıldı. “Fairy Tale-Aşk Bir Masal” temalı koleksiyonu ünlü manken Tülin Şahin tanıttı.

İstanbul'da film gibi kovalamacaBeylikdüzü’nde motosikletli polis ekibi, yüklü miktarda uyuşturucu madde taşıyan arabayı aksiyon filmlerini aratmayan operasyonla yakaladı. Polis ekiplerinin “dur ihtarına” uymayıp kaçan şüpheli, lastiklerine ateş açılarak durdurulurken, yaşanan kovalamaca anı ise güvenlik kamerasına saniye saniye yansıdı.
İletişim Başkanı Fahrettin Altun'dan Amerikalılara FETÖ uyarısıCumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda Fetullahçı Terör Örgütü’nün (FETÖ) ABD kamuoyu için oluşturduğu tehlikeye işaret etti.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber