Geri Dön

Açılışa hazır

Ege Üniversitesi kampüsünde yapımı tamamlanan Bilal Saygılı Camisi yarın Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın da katılımıyla ibadete açılacak.

Açılışa hazır

16. yüzyıl klasik Osmanlı mimari sanat anlayışı ve üslubu esas alınarak inşa edilen cami, MÜSİAD Başkanı Bilal Saygılı tarafından yaptırıldı. Rektör Prof. Dr. Necdet Budak, caminin açık ve kapalı mekanlarında toplam 10 bin kişinin ağırlanacağını bildirdi.

Doğuda kar, Alanya’da deniz keyfiAntalya'nın Alanya ilçesinde Aralık ayının sonu yaklaşmasına rağmen hava sıcaklığı 21 dereceye kadar ulaştı. İlçede sıcak havayı fırsat bilen yerli ile yabancı tatilciler, güneş ve denizin tadını çıkardı.
Müge Anlı canlı yayınında tüyler ürperten itiraflar!ATV ekranlarında yayınlanan Müge Anlı'nın programında kızını aramaya gelen Zeynep Ergül, kayıp Mehmet Muharrem Erbay olayını tekrar gündeme gelmesine sebep oldu. Geçen hafta canlı yayında gözaltına alınarak Jandarma'da ifadesi alınan Zeynep Ergül açıklamaları programa damga vurdu. İmam olan ağabey Cahit Ergül'ün itirafı herkesi şoke etti.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber