‘Adnan Süvari olsun’

İzmir Spor Kulüpleri Birliği Vakfı (İZVAK), Süper Lig’de 2020-21 sezonuna İzmirli ünlü futbol adamı Adnan Süvari’nin adının verilmesini önerdi. Futbol Federasyonu ve futbol kamuoyuna Başkan Ali Erten aracılığıyla çağrıda bulunan İZVAK, Karşıyaka’da teknik direktörlük görevine başlayıp Göztepe’de sürdürdüğü kariyerinde takıma 2 Türkiye, 2 Cumhurbaşkanlığı Kupası kazandıran, bir Türk ekibini ilk kez Avrupa’da yarı finale taşıyan Süvari’nin A Milli Takım’ı çalıştırdığı 3 yıllık dönemde de ülkemize tarihi başarılar yaşattığını hatırlattı.

Aksaray'da trafik kazasıAksaray'da 3 gün sonra düğünü olacak oğlunun düğün davetiyesini dağıtmak için akrabalarına giden baba Mehmet Mustafa Çiftçinin (56) kullandığı otomobil, önce bir TIR'a ardından da hafif ticari araçla çarpıştı. Zincirleme kazada Mehmet Mustafa Çiftçi hayatını kaybederken, 2 kişi de yaralandı.
Marmaris plajları, yabancı turistlerle kentte yaşayanlara kaldıMarmaris'e Kurban Bayramı tatili için gelenlerin çoğunluğunun memleketlerine dönmesinin ardından, plajlar kentte yaşayanlar ile yabancı turistlere kaldı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber