Geri Dön

AK Gençlik’ten Zeybekci’ye destek

‘İzmir’i dinliyorum’ sloganıyla yola çıkan ve bunun için İzmir’i karış karış gezen AK Parti İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Nihat Zeybekci’ye ilçe ziyaretlerinde destek veren AK Parti İzmir İl Gençlik Kolları üyeleri, Zeybekci’nin tanıtım videosu için de kamera karşısına geçti.

AK Gençlik’ten Zeybekci’ye destek

Gençlik kolları teşkilatı mensubu yaklaşık 200 genç, Gençlik Kolları Başkanı Eyüp Kadir İnan öncülüğünde Zeybekci’nin seçim kampanyası filmine katkı sunmak için Halkapınar Stadı’nın tribünlerini doldurdu. Gençler, üzerlerine giydikleri Karşıyaka, Altay, Altınordu, Göztepe ve Bucaspor formaları ve bayraklarla Zeybekci’ye destek oldu.

ABD yasak dinlemedi! Tehlikeli deneme...ABD Hava Kuvvetleri, Donald Trump yönetiminin yakın zamanda çekildiği Orta Menzilli Nükleer Kuvvetler (INF) Anlaşması kapsamında yasaklı olan orta menzilli karada konuşlu bir balistik füzeyi denediklerini açıkladı.
Yunanistan'dan skandal hareketYunan askerinin göçmenleri yasa dışı yollarla Türkiye tarafında bıraktığı görüntüler ortaya çıktı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber