Akigo transferde gaza basacak

Akhisarspor’da, Mehmet Altıparmak’ın teknik direktörlük görevine getirilmesinin ardından, yeni sezonun planlanmasına başlandı.

Akigo transferde gaza basacak

Akhisarspor’da, Mehmet Altıparmak’ın teknik direktörlük görevine getirilmesinin ardından, yeni sezonun planlanmasına başlandı. Önceliği mevcut kadroya verecek kurmayların, Altıparmak’ın takımda kalmasını istediği yabancı futbolcularda bu hafta içinde masaya oturacağı bildirildi. Bilal, Mustafa Yumlu, Kadir, Musa Nizam, Onur ve Zeki gibi yerli isimlerin de takımda tutulacağı vurgulandı. Dış transferde ise öncelikli hedef Altay’ın gol makinesi Marco Paixao olacak. Mehmet Altıparmak’ın da 1. Lig’de 29 gol atarak krallık tacını takan 35 yaşındaki Portekizli’yi istediği kaydedildi.

Genç kız yolda bulduğu 13 bin doları getirdi, kuyumcu sahibini bulduİstanbul Kartal’da yolda içinde 13 bin dolar olan bir zarf bulan genç kız, "Ben bunu yerde buldum sanırım sizin olabilir' diyerek kuyumcuya bıraktı. Paranın fotoğrafını çeken, sosyal medyada paylaşan kuyumcu, zarftaki dekonttan yola çıkarak sahibine ulaştı. Parayı sahibine veren Kuyumcu, " Bence parayı bulup getiren ve teslim eden kız benden daha gurur kaynağı. Alkışlanacak biri varsa bence o kız olmalı. Bu, bir zincirleme iyilik oldu." dedi.
15 Ekim 2019 Magazin Haberleri.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber