Geri Dön

ALOSBİ’den 60 ay vade

Aliağa Kimya İhtisas ve Karma OSB, eşsiz lojistik konumu ve sunduğu yeni yatırım fırsatıyla sanayiciyi dünyaya açacak.

ALOSBİ’den 60 ay vade

5 bin ile 265 bin metrekare arasında değişen büyüklükte dev parsellere sahip Aliağa Kimya İhtisas ve Karma Organize Sanayi Bölgesi (ALOSBİ) yapımına başlanan itfaiye teşkilatı binası, jandarma karakolu, TIR parkı, benzin istasyonu, yeni idari bina, helikopter pisti ve birçok yenilik ile gelişimini sürdürüyor. Yatırımcılar için maksimum kolaylık ve avantaj sağlamaya gayret ettiklerini belirten ALOSBİ Yönetim Kurulu Başkanı Haluk Tezcan “Yatırım yapmak isteyecek herkesin ekonomik koşullarını dikkate alan farklı ödeme seçenekleri hazırladık” dedi. Hayallerini gerçekleştirmek, işini büyütmek isteyen herkesi beklediklerini söyleyen Tezcan, şöyle konuştu:

Altyapı sistemi

“İşini büyütmek isteyen sanayicilere, sanayi arsalarını 60 ay vade ile altın tepside sunuyoruz. Küçük dükkân sahiplerine, fabrika sahibi olma hayallerini gerçekleştirme imkânı veriyoruz. Türkiye’de ilk ve tek olan galeri alt yapı sistemini getirdik. Yatırımcılara bütün enerji sistemini, doğalgazı, elektriği, interneti, suyu ve hatta atık suyu bile bu sistemle bir arada sunduk. Sistem ile arıza noktası tespit edilebiliyor ve kazı yapmadan, bacalardan girilip sorun gideriliyor.”

ALOSBİ’nin kara, deniz, hava, demiryolu ve metro bağlantısı olan önemli bir lojistik merkezi olduğunu sözlerine ekleyen Tezcan, “PETKİM ve TÜPRAŞ gibi tesislerle birlikteliğimiz nedeniyle hammaddeye yakınız. Tüm yatırımcılar, dünyaya ticaret yapabilme niteliği kazanacak” dedi.

İstanbul'da TIR yangını! Trafik kilit...İstanbul'da mesai bitimine dakikalar kala TEM bağlantı yolunda yanan TIR trafikte aksamalara sebep oldu.
24 Ocak 2020 Magazin Haberleri Bülteniİşte gündemde öne çıkan magazin gelişmeleri

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber