Altay, 105. yaş gününe hazırlanıyor

Kentin 105 yıllık çınarı Altay 15 Ocak’ta İzmir Sanat Sahnesi’nde yaş gününü kutluyor

Altay, 105. yaş gününe hazırlanıyor

16 Ocak 1914’te İzmir’de Altay İdman Yurdu adıyla kurulan, ve tam 105 yıldır Türk futboluna hizmet eden Altay, yaş gününü belgesel gösterimi ve kokteyli etkinlikler kapsamında kutluyor.

Altay Sosyal Dayanışma Derneği tarafından düzenlenecek olan etkinlik, 15 Ocak saat 19.14’te İzmir Fuar Kültürpark’taki İzmir Sanat Sahnesi’nde gerçekleşecek.

Provada galibiyet

Öte yandan ikinci yarının hazırlıklarını Antalya’da sürdüren Altay, ilk hazırlık maçında Gazişehir Gaziantep’i tek golle geçerken, yeni transfer Andreas Tatos oynadığı futbolla tam not aldı.

Takımın sergilediği performans Teknik Direktör Özden Töraydın’ın yüzünü güldürdü. Lig’de ilk yarıyı düşme hattının 1 puan gerisinde 14. sırada tamamlayan Altay, Tatos’un yanı sıra Ankaragücü’nden Putsila, Adanaspor’dan Oğuz Han ve eski futbolcusu Merter’i de transfer etti.

Antalya'da kırmızı alarmMeteoroloji Genel Müdürlüğü'nün Antalya'da 6 ilçe için verdiği 'kırmızı' uyarıdan sonra Antalya Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü ile Afet ve Acil Durum (AFAD) İl Müdürlüğü'nde tüm izinler iptal edildi. Her iki kurum izinde olan personelini de yarın göreve çağırdı.
Şahan Gökbakar: Ne oldum değil, ne olacağım diyeceksin!Şahan Gökbakar, sosyal medya hesabından paylaştığı video ile son dönemde kendisine gelen eleştirilere ilginç bir gönderme yaptı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber