Geri Dön

Altay’da ikinci Uçar dönemi

Altay Başkanı Niyazi Konuşmaz, geçen sezon Giresunspor maçından sonra görevi bırakan eski teknik patronları Feyyaz Uçar’ın artık danışman olarak siyah-beyazlı kulübe hizmet vereceğini açıkladı

Altay’da ikinci Uçar dönemi

“Önümüzdeki yılların planlamasını şimdiden yapıyoruz” diyen Konuşmaz, “Altay’ın, Süper Lig’e çıkacağına inanıyoruz. Feyyaz Uçar, Süper Lig’de bize yabancı transferi konusunda yardımcı olacak. Bunu bizzat ben kendisinden rica ettim. Üç yabancı dil biliyor. Tiago’yu da bize Feyyaz Uçar kazandırdı. Şu anda kurduğumuz takımın iskeletini de birlikte oluşturduk. Kurumsallaşmak için bize katkısı olacak. İkinci yarı hazırlıklarına başlayacağımız 28 Aralık’ta İzmir’e gelecek” dedi. Gidecek-kalacak oyuncularla ilgili henüz kesinleşmiş bir kararları olmadığını da vurgulayan Konuşmaz, “Fuat Yaman’ın raporu doğrultusunda aramızdan ayrılacak isimleri belirleyeceğiz” diye konuştu.

7 yaşındaki çocuk okuldaki hücrede darp edildiABD'de bir okulda çocukların cezalandırılması için hücre yapılması ve burada 7 yaşındaki bir çocuğa uygulanan şiddetin görüntüleri ülkeyi ayağa kaldırdı. Olayla ilgili soruşturma başlatılması sonrası, çocuğa şiddet uygulayan görevli intihar etti.
14 Aralık 2019 Magazin Bülteni14 Aralık 2019 Magazin Bülteni

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber