Geri Dön

Altay’da Levent ceza alacak

Kartepe Kupası’nın ardından İzmit Kupası’nı da kazanan Altay’da Giresun randevusunda kırmızı kart gören Levent Kartop’un ceza alma olasılığı kurmayların keyfini kaçırdı.

Hazırlık maçlarında rakiple mücadele sırasında çıkan kartlar nedeniyle futbolculara genelde ceza verilmezken; hakem, rakip futbolcu veya seyirciyle yaşanan diyaloglar nedeniyle çıkan kırmızı kartların faturası ağır oluyor. Giresunspor maçında hakemle tartışıp kırmızı kart gören Levent’in en az iki resmi maçtan men cezası alabileceği ifade edildi.

Cumhuriyet Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Orhan Tatar Manisa'daki depremi yorumladıAFAD'ın duyurduğu Manisa'daki 5,4'lük büyüklüğündeki deprem İstanbul ve İzmir'i de kapsayan geniş bir çevrede hissedildi. Vatandaşlar depremin neden bu kadar geniş bir çevrede hissedildiğini merak etmeye başladı. Peş peşe meydana gelen son depremler ile CNN TÜRK'e konuşan uzmanlar konuya açıklık getirdi.
Bakan Albayrak: Türk varlıklarına güvenenler ciddi anlamda kazandıHazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak'tan Davos Zirvesi'nin ikinci gününde önemli açıklamalarda bulundu. Bakan Albayrak, "Türk varlıklarına güvenenlerin ciddi anlamda kazandığı bir süreç. 2020 yılı daha sakin geçen bir yıl olacak; küresel büyüme tahminleri üzerinde beklentilerin daha olumlu olduğu bir yıl. Bu olumlu bir gelişme. Tabi ki küresel istikrardan yana olduk" dedi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber