Altay’da Töraydın liste için bekliyor

Spor Toto 1. Lig ekiplerinden Altay’da transfer çalışmalarından sorumlu olan Sportif Direktör Özden Töraydın, gelecek haftadan itibaren iç transfer görüşmelerine başlayacaklarını açıkladı.

Altay’da Töraydın liste için bekliyor

Spor Toto 1. Lig ekiplerinden Altay’da transfer çalışmalarından sorumlu olan Sportif Direktör Özden Töraydın, gelecek haftadan itibaren iç transfer görüşmelerine başlayacaklarını açıkladı. 28 Mayıs Salı günü yapılacak olağan genel kurulun ardından Teknik Direktör Sait Karafırtınalar ile masaya oturacaklarını dile getiren Özden Töraydın, “Kongreden sonra hocamızla bir araya geleceğiz. Bu toplantıda yola devam edeceğimiz arkadaşlarımızı belirleyeceğiz. Ayrıca hocamız Sait Karafırtınalar’dan transfer listesini alacağım. Gelecek haftadan itibaren yeni sezon transfer çalışmalarına başlayacağız” dedi.

AFAD'ın deprem tatbikatı gerçeği aratmadıAfet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığınca (AFAD), Kütahya'da 10 ilden ekiplerin katılımıyla düzenlenen "Bölgesel Saha ve Masabaşı Tatbikatı" kapsamında deprem senaryolu saha tatbikatı gerçekleştirildi.
16 Ekim 2019 Magazin Bülteni.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber