Altay geliyor

Dardanel engelini kayıpsız aşıp lider Karabük ve Konyaspor’u yakalayan siyah beyazlı ekibin başkanı Konuşmaz, Konya’ya10 otobüs kaldıracaklarını, rakamın artabileceğini açıkladı

Altay geliyor

Dardanelspor engelini 3-2’lik galibiyetle aşarak 34 puanla Lider Karabük’ün ardından averajla ikinci sıraya yerleşen Altay, aynı puanla kendisini bir sıra geriden izleyen Konyaspor’la cumartesi günü deplasmanda oynayacağı maç öncesi seferberlik ilan etti. Ligin ilk yarısını ilk iki içerisinde bitirme hesapları yapan siyah-beyazlılarda yönetim, Konya’daki randevuya en az 10 otobüs taraftar götürmeyi planlıyor.

İzmir lider’i karşılayacak
“Sezon bugün bitmiş olsa, Süper Lig’deyiz” diyen Başkan Niyazi Konuşmaz, “Bu durum psikolojik olarak önemli bir eşiğin aşılması anlamına geliyor. Karabük’ün evinde Adanaspor’la pazartesi oynayacağını göz önüne alırsak, kazanmamız, hatta berabere kalmamız halinde bile İzmir’e lider olarak döneceğiz. Konya’ya en az 10 otobüs taraftarla gitmeliyiz. Yönetim olarak düğmeye bastık” dedi.

İsteyen yardımcı olur
Yoğun ilgi halinde otobüs sayısının artabileceğini de hatırlatan Başkan Konuşmaz, “Süper Lig’e hasret bir kentin, şampiyonluğa en yakın takımıyız. Bu iddiayı tüm ülkeye göstermeliyiz” şeklinde konuştu. Taraftarlara otobüs tahsis edilmesi konusunda camia içinden veya dışından gelecek destekleri geri çevirmeyeceklerini vurgulayan Konuşmaz, “İsteyen yardımcı olur” yorumunda bulundu.

Ceren Özdemir'in katili kamerada! Bir gün önce...Ordu’da evinin önünde öldürülen 20 yaşındaki Ceren Özdemir’in katili Özgür Arduç’un(35) olaydan bir gün Ordu Ticaret Borsasının kapısının önünde keşif yaptığı ve içeri girip güvenlik görevlisinden para istediği ortaya çıktı.
Kara delik fotoğrafını çeken Türk: Feryal Özel - Röportaj2019 Nisan'da yayınlanan kara delik fotoğrafını çeken ekibin üyesi, NASA'da çalışan Feryal Özel ile röportaj yaptık.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber