Altay pişman

İzmir’de galibiyet özlemini, Gaziantep BŞB beraberliğiyle sekiz maça çıkaran Altay, Güngören Belediye ve Kartal’ın puan kaybettiği haftada ayaklarına gelen düşme hattıyla arayı açma fırsatını da tepmiş oldu

Altay pişman

Gaziantep BŞB’yle 0-0 berabere kalarak İzmir’deki galibiyet özlemini sekiz maça çıkaran Altay, Güngören Bld ve Kartal’ın puan kaybettiği günde büyük fırsat kaçırdı. Güngören’in Mersin BŞB’ye deplasmanda 1-0 yenildiği, Kartal’ın ise Ordu’yla evinde 2-2 berabere kaldığı haftada Gaziantep BŞB’ye diş geçiremeyen siyah-beyazlılar, düşme hattıyla arayı açma şansını tepti. Gol yollarında da sorun yaşayan Altay, bu sezon yedinci kez kendi evinde ağları havalandıramadı. Coşkun Demirbakan mazeret üretmediğini, ancak çok sayıda sakat futbolcu olmasının sıkıntı yarattığını belirterek, “Kulübede oturan oyunculardan bazılarının da sakatlığı sürüyordu. Eleştirirken, bu faktörleri de bilmek lazım” diye konuştu.

Bir mühimmat deposu imha edildiMilli Savunma Bakanlığı, terör örgütü PKK'ya ait olduğu tespit edilen mağaranın imha edilme videosunu sosyal medya hesabından paylaştı.
14 Kasım 2019 Magazin Bülteni.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber